Eden Eternal - Polska Gildia

Witam, chcial bym zaprosic graczy do wspolnej zabawy po zakonczeniu closed beta testow (termin nieznany) czyli od poczatku OPEN BETY.

Wraz z trojka znajomych zamierzamy zalozyc Polska Gildie:"Pieroszki", niech nazwa gildi was nie zwiedze poniewaz ma ona za zadanie odwzorowywac charakter gildi. Mam na mysli tutaj fakt ze w gildi bedzie panowac mila i zabawna atmosfera, zgranie, pomoc graczom ktorzy dopiero zaczynaja przygode z Eden Eternal. Bedziemy starac sie aby w gildi zawsze panowal lad i pozadek.

To moze cos teraz o zalozycielach gildi...

Jestesmy trojka znajomych, poznalismy sie jakos ponad rok temu, gralismy w wiele roznych gier MMO typu "Free to Play", jestesmy graczami z doswiadczeniem ktorzy potrafia postawic ponad swoje ambicje dobro gildi.

Rekrutacja...

Jako ze jest to poczatek gildi nie zamierzamy przedstawiac jakis wygorowanych wymogow odnosnie rekrutacji. Poprostu zamierzasz grac w OBT Eden Eternal i szukasz znajomych do zabawy sprobuj nas odwiedzic zobaczyc jak jest a moze okaze sie ze wlasnie tego szukasz, ale dziala to tez w druga strone jesli jestes pajacem ktory chce sie tylko posmiac z innych nie dajac nic od siebie do gildi to oszczedz nam czasu i nie podpisuj sie pod tematem.

Zainteresowanych prosze o pisanie w Odpowiedziach.

(Edit: 14.06)

Z dniem dzisiejszym zostaje otwarte nasze gildiowe forum .

Zapraszam wszystkich ktorzy chca nadal dolaczyc do gildi.

Prosze o zarejestrowanie sie i zlozenie podania w celach formalnych. Kazdy kto wpisal sie tutaj ma 100% miejsce w gildi i specialna range na forum lecz jesli nie zlozy podania nie zostanie przyjety.

W temacie podania prosze w nawiasie wpisac skrot "CBT" np. "Podanie- Shinek (CBT)"

http://www.pieroszki.pun.pl

Ja z chęcią się dołączę tylko powiedz mi kiedy wychodzi OBT?

PS. Nie lepiej już teraz zacząć? Ktoś wie czy będzie wipe po CBT?

Ja chętnie się przyłącze !

Drogi kolego powyżej Aeria Games zawsze robiła wipe postaci .

ja też spróbuje z wami zagrać , i wkoncu inna nazwa guild ciągle tylko te husarie , gromy i inne , juz się niedobrze robi :blink:

Ja chętnie też sie zapisze.

P.S O ile Aeria doda dodatkowy server bo ostro laguje w CBT.

Ja z chęcią się dołączę tylko powiedz mi kiedy wychodzi OBT?PS. Nie lepiej już teraz zacząć? Ktoś wie czy będzie wipe po CBT?

Będzie wipe

Też się pisze.

Dobra już wiem że będzie wipe. Teraz tylko czy ktoś zna datę OBT?

Z niusów guru wynika, że jeszcze w tym miesiącu na być OB. Co do gry też w nią gram i mnie się podoba :) Też piszę się jak co do Waszej gildii.

Chętnie zagram ;) z wami

A co mi szkodzi, landrynka sie tez przylacza :)

Ja się piszę.

Co do ras to ponoć na OB mają być 3-4 :D

Jak narazie możemy tylko obczajać grę :P miłego grania :D

Pieroszki RuLzZZzz

gram właśnie w CB i chętnie zagram z rodakami szczególnie że często jest potrzebne party do tych dungeonów :]

Witam wszystkich z tej strony Ao z Eden Eternal. Będę jednym z założycieli gildii wraz z Shinkiem. Co do waszych pytań to po CB będzie wipe a data OB nie jest znana. Poczekamy zobaczymy ;] Zapraszam wszystkich do wspólnej gry oferujemy pomoc w questach, dung, exp i oczywiście dobra zabawę. Na starcie OB załatwiamy jakiś komunikator głosowy dla gildii (obecnie posiadamy vt lecz mamy zamiar zmienić to ns ts'a, jesteśmy otwarci także na inne propozycje). Czemu warto dołączyć do pieroszków ? Ponieważ szukamy ludzi podobnych do nas, którzy potrafią bawić się grając a nie olewać innych i lecieć po trupach. Na chwile obecną (CB) gildia istnieje lecz tylko w celach testowych. Sprawdzamy dokładnie system gildii, rangi itp. aby na OB być przygotowanym na wszystko.

To może już zrobicie jakiś kanał na TS 3 bo z chęcią teraz sobie bym z wami pograł nawet w CBT ;p

Ja również się przyłączam do gry, obecnie gram w CBT i jest całkiem fajnie ;] Trzeba będzie ustalić na jakim serwerze gramy bo jak już pewnie wiecie są dwa ;]

A i jeszcze takie zapytanie :P

Do jakich klas dążycie ? Bo pasuje utworzyć team, bo jak ja gram w CBT to dungeona, nawet w 3 osoby (max) nie daje rady.

Pasuje co najmniej 1 kleryk :P

Co do mnie to ja albo Thief, Martial Artist itd. albo Bard.

Ja lece pierw w kleryka, a potem w daleszej częsci gry może Templar ;>

Ja tez sie pisze juz mam 25/24 bard

Wczesniej jak gralem cleric spokojnie kazdy dung w 3 osoby przechodzilismy

Na OB mam zamiar zrobic blade dancera albo warlock.

Też z chęcią z wami pogram w OBT zagram pewnie magiem lub clerem^^

Jeśli gra mi się spodoba to też się na to piszę.