Eden Eternal - Polska Gildia

witam ja tez z chęcią dojdę do waszego gronaja będę grał z klasami hunter,inżynier i knight

Witam

Na jakim serwerze powstanie ta gildi?

Mam taki problem że nie moge zalogować się do gry od rana tak jest wie ktoś może co jest grane?

W sprawie gildii pisać na gg 908164

@Auroni

Z wyborem serwera trzeba chyba jednak poczekać do Open Bety z tego co mi wiadomo. A co do tego, że nie możesz się zalogować, to jak już napisałem, grać będzie można dopiero, gdy pojawi się Open Beta, bo póki co nie ma możliwości gry.

To mam rozumieć że od nowa wszystko będzie trzeba robić?

Sorki za głupie pytania ale na becie jeszcze nigdy nie grałem i nie wiem co i jak.

TAK wszystko od nowa kazdy zaczyna od 0

To extra:) Jest jakiś TS3 czy jakiś komunikator żebyśmy się dogadali co i jak z gildią lub z grą:)???

Radze przeczytac pierwszy post. Tam chyba jest napisane ze co do serwera i komunikatora to poczekamy do OB. Jak narazie nie ma sensu ustalac co i jak.

No to proszę o dopisanie do listy chętnie zagram:)

Też z chęcią zagram =)

Lista graczy na dzień dzisiejszy:

-Shinek

-Draco

-Ao

-Fantasja

-xDeath

-DiamiXe

-Luk

-Loureg

-Maqes

-Dwarfar

-Yui

-Landrynka

-Cukierek

-Maciokoki

-SeeV

-DiiCo

-Sakurcia

-Spiryt

-Kanon

-xXDarkMenXx

-Baahl

-Rancoffie

-Lynek

-Kamerun

-Asterek

-Lotos

-Sathiel

-Slonko

-Rejto

-Tuptus

-Madderin

-Sancio

-Dargonflay

-Auroni

-Sejmara

Mamy już 30+ osób co zaowocuje stworzeniem własnego miasta ^^

30 osób nie oznacza od razu, że będziecie mieli miasto. Wszystko zależy od chęci członków. W CB moja gildia (Awesome) zbudowała swoje guild town w ciągu kilku dni, ale jednak było przy tym trochę roboty.

również się pisze, grałem w CB gierka naprawdę niesamowita. Nick w grze jak tu Hadox

Jesli jest jeszcze miejsce to z checia dojde.

Nick: Yoshimori

Z dniem dzisiejszym zostaje otwarte nasze gildiowe forum .

Zapraszam wszystkich ktorzy chca nadal dolaczyc do gildi.

Prosze o zarejestrowanie sie i zlozenie podania w celach formalnych. Kazdy kto wpisal sie tutaj ma 100% miejsce w gildi i specialna range na forum lecz jesli nie zlozy podania nie zostanie przyjety.

W temacie podania prosze w nawiasie wpisac skrot "CBT" np. "Podanie- Shinek (CBT)"

http://www.pieroszki.pun.pl

Nick: XisD

Wiek: 18

Miejscowosc: Gdynia

Chętnie dojdę jak jest miejsce jeszcze, chciałem zgłosić się kilka dni temu lecz tak jakoś teraz mnie natchnęło.

Jedno Pytanie. Po co tak wcześnie dawać podania ? moim zdaniem poczekać do powstania gildii itp i dopiero wyskoczyć z podaniem

Nie ma. :)

Atheist na jakim serwie gramy? :) Tu Dawid.

Jedno Pytanie. Po co tak wcześnie dawać podania ? moim zdaniem poczekać do powstania gildii itp i dopiero wyskoczyć z podaniem

Chcemy sprawdzić ile osób, które wpisały się na to forum nadal ma zamiar grać podczas OB.

Skad wiadomo kiedy bedzie OBT. Gdzie ty to wyczytales ze o 6am czasu amerykanskiego?

Open Beta startuje o godzinie 6AM czasu amerykanskiego chyba. Tzn. u nas dzisiaj o 24.00!

chłopie jaki fail. nigdzie nie ma informacji dot. daty startu open bety. wyczytałeś, że closed beta skonczyła się o 6pm(u nas była 3cia rano) i teraz robisz sajgon. So stfu and dont make chaos!