Ekipa do grania

Witajcie,rozpoczynam gre w lotro,gralem juz kiedys nabilem pelny darmowy lvl (bodajze 32 bez quest packow) i znudzilo mi sie gdyz nie mialem z kim grac,tak wiec poszukuje jakiejs ekipy do grania/gildii,serwer snowburn gdyz slyszalem ze tam najwiecej polakow gra,prosze o fast info :).

bez prawdziwej kasy nie pograsz ;)

daj spokoj wiekszosc jest w IS,moria,rohan...jest wiele sposobow na zdobycie tp nie bedzie problemow...a jak dobije 40-50 lvl mysle ze sobie wtedy kupie ... nie zrobie tego teraz bo jakby sie znudzilo to stracona kasa proste ;)

Myślę, że ja mógłbym zacząć grać, kiedyś tak samo dobiłem 30lvl, ale jak to wiadomo, gra samemu się znudziła, a chętnie bym do tej gry po raz kolejny wrócił.

Też bym zagrał. Można pograć teraz jak są ferie pewnie większość ma w miare dużo czasu.

Temat jest dość stary ale żeby nie zakładać nowego to możemy tutaj stworzyć jakąś ekipę.

Piszcie na gg - nr pod moim profilem z lewej.

Witajcie,rozpoczynam gre w lotro,gralem juz kiedys nabilem pelny darmowy lvl (bodajze 32 bez quest packow) i znudzilo mi sie gdyz nie mialem z kim grac,tak wiec poszukuje jakiejs ekipy do grania/gildii,serwer snowburn gdyz slyszalem ze tam najwiecej polakow gra,prosze o fast info :).