Ekipa do gry Juggernaut

Jakiś czas temu na portalu mmorpg.org.pl została opublikowana treść dotycząca gry przeglądarkowej Juggernaut.W związku z czym chciałbym zebrać większą grupę ludzi do tej gry.Ta grupa miała by na celu wypady na instancję , oraz założenie gildii(czym bym się zajął osobiście).W grze możecie mnie złapać pod nickiem AviLight,lup po prostu piszcie na priv.Z góry dzięki.

Ja napewno zagram ale z kąd wytrzasnąć keya bo przecież jest closed beta.

#############################

Ok już mam nie trzeba keya xD

Mój nick to Maqes

Gra naprawde godna polecenia!

Ja pierwsze słyszę o tej grze ;]

Jakieś info, stronka skąd mieć kluczę itp.

http://www.juggergame.com

Keya nie wpisujesz

Dobra jest już nas jak na razie dwóch(ja i Maqes).Jeżeli będzie więcej osób pomyślimy o czymś większym.

to trzeba sciągać ? <_<

Ja sie chetnie piszę ! Moj nick w grze to Naxx

Jak by co to gg...

lol mam problem jak chce zainstalowac gre wyskuje mi info : Nie zaimplenowano gry oco kaman:/?

mod_ico.png
@Warn za złamanie pkt. 2.4 Regulaminu - Kubox

Wiesz co to opcja edytuj? Musisz taki triple post zapodawać ?

Nie trzeba sciagac... chyba ze slabego neta masz i nie chcesz zeby ci sie mapki itp pobierały długo

@sry ale piszę na szybko

Ja grałem w rosyjską wersję (matka wykłada ruski na uniwersytecie :D) i gierka jest taka sobie, jakby ktoś chciał połączyć War of Dragons z... kurde wyleciało mi, jak sobie przypomnę to napisze.

Nadal szukam ludzi do gry.A przy okazji MaqesPL czemu mojego zaproszenia nie chcesz przyjąć?Zawsze mogę do Ciebie napisać w sprawie inst.

Chętnie bym zagrał, jednak czekam już troszkę na e-mail zwrotny rejestracji ;/

Ja chętnie dołączę.Gram już w tą grę i gorąco polecam wszystkim ! :)

To i ja się przyłączam. Mój nick w grze to Mass92

OK Mass.Gregor podaj swój nick,a kamper jeśli e-mail Ci przyjdzie to napisz.

Dajcie link do strony www tej gry.

Ja już sobie ściągnąłem instalkę. Mój nick w grze to Arhan

www.juggergame.com

Jeszcze jedno do wszystkich którzy będą grali i podali nicki ,a nieprzyjęli mojego zaproszenia wtedy takich ludzi będę odrzucał przy różnych typu rzeczach jak np:

-instancje

-oraz inne wypady

-gildia.

To było na tyle ;D

Dlaczego czekam 2 dni i nie otrzymalem maila zwrotnego ?