Ekipa do gry w mmo (aion/wow/inne)

Szukam osob znudzonych mmo grami i szukajacy tego czegos...uwazam , ze kazda gra bedzie ok jezeli bedziemy mieli team i z kim grac.

Mysle , aby zebarc sie i wystartowac na serverze Deyla w Aionie dosc fajny online ew WOW na Defiasie.gdzie gram. Wspisywac sie kto bylby chetny na Aiona. Lub jakies inne propozycje.

Może Neverwinter (Online)??

W gre wchodzi jedynie full mmorpg w miare jakas tam populacja bez mega p2w i w miare balansem pvp instami etc .

Neverwinter odpada .

Siema, ja byłbym chetny zagrac w kilka osób w aiona lub inne mmo

Chętnie dołączę

tylko w co gramy...

To lepiej na barusie sa tutaj 2 legiony które mają fajne ekipy do grania, sam w jednym pogrywam

ja aktualnie mg w aiona bo koncze pobierac xd ale to jak chcecie to mozna cos innego

ok to grajmy w AIona

Fredmen po co na barusie gdzie jest chora ekonomia i nie ma z kim grac ....? przez dzine jest po 10% online na Delya po 25...Wiekszosc ludzi tam idze merguje. Barus to toxic serevr gralem od pcozatku jego istnienia do 65 i tak lecimy na rookie.

TS jak by cos : 31.133.6.132:6390

Sciagam Aiona razem mamy okolo 5 osob mysle ponad moze dojda z innego tematu. od okolo 18-20 mysle mozna sie zebrac.

Grajmy moze na serverze Deyla po stronie asmo zobaczymy co sie dzieje najwyzej zmienimy jezeli bedzie lipa chyba ze chcecie na Barusie ??

to grajmy na Deyla w asmo i tyle tak jak chciałes bedzie ustalone ostatecznie

tak na deyla moj nick Zarcu

Chętnie bym poexpił jakiegoś alta w Wowie od zera z dobrą ekipą :D

Chętnie bym poexpił jakiegoś alta w Wowie od zera z dobrą ekipą 

Gramy w Aiona jak widzisz :) Tak , wiec zapraszamy podany jest ts w grze nick Zarcu strona Asmo , potrzeba nam hela dps

Oj ja tylko w króla gram

Oj ja tylko w króla gram 

My juz 6 oosb mamy tak , ze zapraszamy do Aiona serevr Deyla :)

Szukam osob znudzonych mmo grami i szukajacy tego czegos...uwazam , ze kazda gra bedzie ok jezeli bedziemy mieli team i z kim grac.

Mysle , aby zebarc sie i wystartowac na serverze Deyla w Aionie dosc fajny online ew WOW na Defiasie.gdzie gram. Wspisywac sie kto bylby chetny na Aiona. Lub jakies inne propozycje.