Ekipa do L2

Witam,
Zapewne jeśli czytasz tego posta to masz ochotę tak samo jak i ja i grupka moich przyjaciół w pograć ten piękny tytuł jakim jest L2. Ci co siedzą w temacie i graja jeszcze od czasów C1 czy to prywaty czy off, doskonale zdają sobie sprawę ze takiego Lineage 2 jaki był 12 lat temu już raczej nie zobaczymy,no i jest to niestety prawda. Zostało nam kilka alternatyw w postaci privów czy tez offa czyt. Skelth classic serwer. Teraz tylko pytanie czy chcemy spróbować razem ( o ile zbierze się jakaś liczba chętnych osób powrotu na Skelth nowe konto 2 ojro miesięczna subskrypcja). Czy tez z luźnym podejściem uderzymy na jakiegoś prywata, myślałem o graveland x4, ew dzisiaj startuje l2Zaken x15 trochę już większy rate. (jesli macie propozycje innych serwerów to piszcie śmiało ) Jedno wiem na pewno cały czas można się w tej grze fajnie bawić. Ta gra to ludzie, wiec jeśli zbierze się jakaś fajna grupa ochotników którzy tęsknią za starym dobrym L2, może uda się nam odtworzyć namiastkę tego co przezywaliśmy dobre ładne parę lat do tylu :slight_smile: .

Ze spraw organizacyjnych, jestem w stanie ogarnąć tsa, średnia wieku w naszej malej ekipie to +30, lecz nie wiek jest tutaj ważny tylko chęci :slight_smile:

Pozdrawiam Marian :slight_smile:

Mody Bardzo przepraszam z pospiechu wybrałem zły dział

Przeniosłem do działu lineage 2.
Pozdrawiam, Ksarou

Jak cos to pm napisalem

Wczoraj wieczorem zaczalem z kumplem gre na skelth, gramy SPS i EE, aktualnie robimy 1profke :smiley: Chyba ze chcecie zaczynac na Core ? Myslelismy nad tym, ale we 2 to raczej nie ma sensu.