Ekipa do LotrO

Siemka.

Dopiero teraz wbiłem na kompa ponieważ byłem zajęty.

Napiszcie mi swoje nicki na skype jeśli macie i byśmy na nim rozmawiali :)

Powiedzmy jutro (tzn. sobotę ) zagramy wszyscy razem na jakimś serwie tylko podajcie swoje numery skype żeby rozmawiać bo pisać się nie da.

Fujwarr - wszyscy będziemy grać F2P. Będziemy robić tak zwane deedy które dają Turbine Point a za nie odblokowuje się grę.

Nie odblokujemy jej z dnia na dzień i pewnie będziemy musieli zagrać kilkoma postaciami ( góra 5 ) robiąc wszystkie misje. Jak wiadomo w grupie raźniej.

Gracze F2P mają mniej postaci do stworzenia, ograniczone regiony czyli quest packi, ograniczony gold na postaci itd. ale raz coś kupisz w LotrO Store i będziesz miał konto Premium na cały czas :) Wtedy masz odblokowane kilka rzeczy plus te co odblokujesz za TP - Turbine Point'y ;)

To piszcie mi na GG wasze nicki na skype i jutro się dogadamy ;)

Edit :

Wszystkie serwery są teraz na jednym kliencie :) Nie ma już US i EU, bo Turbine ma wszystkie serwery

MOŻE i ja spróbuje grałem w to pare dni lecz przez brak teamu znudziło mi się ale gra calkiem fajna byla

Już pobrałem grę a nick na skype choiirak

Ceries podaj GG lub Skype żeby mieć kontakt.

Nie wiedziałem, że będzie tylu chętnych ^^

Reszta też niech napisze do mnie na GG i trzeba będzie się zgadać żeby wszyscy razem rozpoczęli grę :)

A i jak możecie napiszcie mi kim będziecie grać bo na początku trzeba będzie się podzielić ( elf i krasnolud zaczynają razem, człowiek i hobbit już w innym miejscu )

Później to już będziemy robić misje i deedy razem.

Siemka.

Jestem nowym użytkownikiem forum. Faktem jest, że śledzę je cały czas, ale dopiero teraz chcę go użyć po raz pierwszy w pytaniu :

Ma ktoś ochotę zagrać w Lord of the Rings Online ?? ( poprawka : teraz serwery są na jednym cliencie )

Grę rozpoczniemy od nowa na systemie F2P. W grupie lepiej się gra :) Te Turbine Pointsy by się nabiło w czasie grania testując klasy, rasy.

Nie wiem jak teraz ale jak ostatnio chciałem grać to dostawało się 250 za rejestrację ^^. Za jakiś czas wyjdzie dodatek Rise Of Isengard więc będą wyprzedaże

np. Quest Pack za 50 TP. Wiem, że co jakiś czas są takie. Natomiast problem byłby z komunikatorem bo ja osobiście nie posiadam więc fajnie jakby ktoś załatwił.

Czekam na chętnych a sam jeszcze nie będę zaczynał chyba że nikt się nie znajdzie.

P.S. - Grałem na US serwie z super gildią Phirro Quarre ( jeśli za dużo R to mnie zabijcie :D ), więc doświadczenie mam, ponieważ spędziłem z nimi wiele dni pytając się co chwilę "co mam zrobić ?? ", " jak to działa ?? ", " pomożecie mi w misji ?? ". Resztę tygodni to był ubaw w czasie gry :D

Jak ktoś jest chętny to zapraszam.

Ja zagram :

Rasa : Człowiek

Klasa : Kapitan

EDIT : Serwer Brandywine ( zmiana jednak ) ;)

Pozdro, Magnez ;)