Ekipa do LotrO

Siemka.

Jestem nowym użytkownikiem forum. Faktem jest, że śledzę je cały czas, ale dopiero teraz chcę go użyć po raz pierwszy w pytaniu :

Ma ktoś ochotę zagrać w Lord of the Rings Online ?? ( poprawka : teraz serwery są na jednym cliencie )

Grę rozpoczniemy od nowa na systemie F2P. W grupie lepiej się gra :) Te Turbine Pointsy by się nabiło w czasie grania testując klasy, rasy.

Nie wiem jak teraz ale jak ostatnio chciałem grać to dostawało się 250 za rejestrację ^^. Za jakiś czas wyjdzie dodatek Rise Of Isengard więc będą wyprzedaże

np. Quest Pack za 50 TP. Wiem, że co jakiś czas są takie. Natomiast problem byłby z komunikatorem bo ja osobiście nie posiadam więc fajnie jakby ktoś załatwił.

Czekam na chętnych a sam jeszcze nie będę zaczynał chyba że nikt się nie znajdzie.

P.S. - Grałem na US serwie z super gildią Phirro Quarre ( jeśli za dużo R to mnie zabijcie :D ), więc doświadczenie mam, ponieważ spędziłem z nimi wiele dni pytając się co chwilę "co mam zrobić ?? ", " jak to działa ?? ", " pomożecie mi w misji ?? ". Resztę tygodni to był ubaw w czasie gry :D

Jak ktoś jest chętny to zapraszam.

Ja zagram :

Rasa : Człowiek

Klasa : Kapitan

EDIT : Serwer Brandywine ( zmiana jednak ) ;)

Pozdro, Magnez ;)

Jak będę mieć czas to może ściągnę i pytanko ile waży ta gra ?

Z tego co widzę bo mam pliki na kompie to jakieś 10 GB.

P.S. - Fajnie, że ktoś się znalazł :D

może ja też zagram dawno nie grałem a gra ma potencjał

PS. instalka 7gb waży

To już by nas 3 było :D

Gierka b.dobra :)

Sorry, że post pod postem.

Jest ktoś jeszcze chętny ??

Pasuje wam zacząć w sobotę rano ??

no ja bym mógł jutro popołudni zacząć ale ja w sobotę to ale gdzieś koło 10.00

witam ja jeszcze bym się przyłączył a komunikator może steam jeśli macie mikrofon

Ja bym mógł dopiero w Poniedziałek zacząc bo czasu na pobieranie nie mam wiecie internet 1 MB

ja tak myśle że na skypie się dogadamy nie ??

Marne są wasze szanse, że zajdziecie daleko nie wydając kupy gotówki na Is. Wiem to stąd, że mój kolega gra w tą grę i przewalił już grubo ponad 200 stówy na same dodatki i questy.

Obliczyłem sobie że w podstawowych terenach z jednej postaci można wyciągnąć 1015 TP. Z Bree Land, Ered Luin, Shire i Lone-Lands (są teraz odblokowane)

Za 3000 TP można kupić chyba 4 lub 5 dużych dodatków między innymi Morię :) Więc 3 postacie do 30 lvla i mam grę odblokowaną do 65 poziomu więc nie mów że nie damy rady z TP, bo naprawdę się da :)

A twój kolega widocznie jest leniwy bo te 200 stówy mógł sobie wydać na melanże :P

Proszę Cię nie mów że się nie da, bo wszystkie deedy są opisane na "lotro-wiki.com"

To nie jest takie trudne jeszcze jak się gra w kilka osób, a 30 poziom można osiągnąć w max 2-3 dni zależy jak kto gra ( są tacy co robią to w 1 dzień a tutaj nie expi się na stworkach tylko właśnie robi się misje )

Pozdrawiam i cieszę się, że mogłem Cię uświadomić Xaorus ;)

Edit:

Montago - ja mam neta 512 radiówkę i pobrałem w nocy ^^. A co do rozpoczęcia do dołączysz do nas w poniedziałek czy kiedy będziesz chciał bo teraz będziemy TP nabijać więc minimum 3 postacie :)

Zederich - jak będzie nas tylko 3 to Skype może być, a później do jakiegoś kinu to będą mieli mumble albo ts3 ;)

Naku... - to pobieraj gierkę i wejdź na GG odezwę się do cb :)

Piszę się do gry, tylko problem w tym że mam internet 1mb wiec pogram dopiero w niedziele-poniedziałek.

gerkie mam już od dawna i grałem głardem na gg będę dopiero jutro rano od 10 albo wcześniej więc napisz

To piszcie do mnie na GG kto chętny ja jestem na niewidocznym :)

W sumie to i ja bym może się skusił na lotro :) Dzisiaj zacznę pobierać jak cos to napiszcie mi na gg : 532910 że już zaczynacie grę albo macie jakiś komunikator :) I pozdro dla zedericha, graliśmy razem w AION'a ;p

A i jeszcze. Ja sciagam ze strony http://www.lotro.com/support/download-lotro wersje standard ale nie wiem czy akurat jest to wersja EU czy dopiero serwer wybiera sie podczas tworzenia postaci ?

Wezmę sciagne gre i moge zagrac nick pewno Neoler albo Hyberius

No ja takze moze bym zacza ale powiedzcie mi tylko jedno co jest zablokowane jezeli bede gral za free bez abonamentu?

Nie wiem ale tak serwer mam snowborn jakos tak postac main(czlowiek) champion nick Neoler i jestem z rohanu

Też chętnie z wami zagram. Ściągnę dzisiaj grę i stworze postać nick postaci Chojirak