Ekipa do Skyforge

Wszystkich chętnych zapraszam tutaj http://mmorpg.org.pl/forum/topic/74603-skyforge-othrys/

Nie popieram tego pana :)

Zawsze znajdzie sie random ktory ch e zgarnac komus grupe....

Jakimi klasami.bedziecie grac? Ja mysle zaczac palkiem ;D

Chetnie z wami zagram ;)

Jesli nie macie nic przeciwko to moze zbierzemy sie okolo godziny 14 na tym ts 91.196.48.180 pokoj 31 bez hasla bedzie narazie :) jak ktos chce moze wpadac wczesniej, pogadamy o klasach itp

^ ts już podany w moim 1szym poście ale dzięki za pomoc :)

Okej to zaraz wbije ;)

Premiera o 15 także gdzieś przed tą godziną będziemy się zbierać, nie trzeba się spieszyć :)

Chłopaki, a powiedzcie Wy mi czy ta gra jest faktycznie warta świeczki? Śledzę ją uważnie od samej zapowiedzi, jednak nie jestem pewien czy to po prostu nie kolejny crap do naszej biblioteki.

Gra jest naprawde przyjemna i wciąga jak się chwile pogra, dużo naprawili od wszystkich CBT, ważne to sie nie zrażać na początku bo no powiedzmy jest trochę słaby. W zasadzie kwestia gustu, albo się wciągniesz albo odejdziesz po kilku godzinach

@upper up Osobiście z tego co widziałem na filmikach może wyjść bardzo dobra gra. Sranie o next genie sobie odpuszczę bo chyba nie ma czegoś takiego a jeśli gra się w dobrej ekipie to zawsze jest dobrze.

Jak znajdziesz grupę z 2-3 osoby przynajmniej to naprawdę jest wybornie. I nie, nie ma takiego czegoś na next gen w grach i jest to głupota powtarzana nie wiadomo poco i ocenianie gier pod tym kontem jest co najmniej bez sensu.

Oszczędzę wam trochę czasu, grałem w cbt i gra jest niesamowicie ch*jowa, tyle wam powiem.

warn_ico.png
Wulgaryzmy + offtop
~Leman

w które cbt? i gdzie doszedłeś?

w które cbt? i gdzie doszedłeś?

Do 4 instancjonowanej lokacji, grałem w bodajże 3 cbt, gra polega na robieniu nudnawych raidów (3 osoby z początku), i chodzeniu z lobby na małe lokacje w których mamy zabić kilka potworów albo zebrać pare przedmiotów i wracamy. I tak do usranej śmierci.

Siemka sorki za lekki offtop ale nie widzę potrzeby zakładania kolejnego tematu dla jednego małego pytanka. Będzie wipe po OBT?

No to jednak nuda nie lubie robic ciagle instancji i czekac na ludzi do pt by dostac jakis totalnych randomow i sie wkurzac poowinny byc dungi solo.

@ Criger nie

@ Steven, każdy dung można robić solo, gra dobiera poziom trudności do ilości graczy. Za to im trudniej tym lepsza nagroda i nie ma co też pchać do przodu na siłę do nowch lokacji bo potem ludzie płaczą że śmieciowy mobek ściąga ich na 3 hity

Rozumiem ze tu nie ma lvli tylko prestiz i od ilosci prestizu przydziela nas do odpowiedniego poziomu dungu. A jaki jestz tutaj ze skillai rozwijamy je jakos? I czy jest tu crafting i jak dziala

skille odblokowujesz w miare rozwoju danej klasy, potem ulepszasz je bonusami z ekwipunku i talentami które też odblokowywujesz, o ile skille są przypisane na stałe do slotów to talenty sam dobierasz, craftingu nie ma, wszystko dropisz lub dostajesz za nagrody. Ogólnie radze poczytać o atlasie bo to główny system rozwoju.