Ekipa do Skyforge

Brzmi ciekawie. A pytanie do ludzi co grali na cbt jak wyglada optymalizacja czy na i7 i gtx970 8gb ram pojdzie mi na max ustawieniach i jak wygladaja fpsy

na spokojnie, ja mam i3 i gtx 750 i na wysokich lata w 60 fps

No to elegancko to dzis wieczorem postreamuje.

nazwa gildi cebularz! a i ja che grac bede miec nick master cebula albo Cebulamen czy,m zagram nie wiem

warn_ico.png
Offtop
~Leman

jaki oftop? wiesz co to oftop? dejmi tego warma bo mi sie nieche pisac do hed adma

Hej. Będę grał paladynem, potem jak będę wiedział gdzie odblokować będę grać monkiem :>

Nick: Sojinaru, będę w godzinach wieczornych.

Zapraszamy do nas na ts chetne ooby do wspolnej gry rozreca sie fajna ekipa :)

siemka , z chęcią pogram z wami

Ja będę na pewno grał. Polska ekipa zbiera się na polskim fan site jakby ktoś był zainteresowany.

https://www.facebook.com/pages/Skyforge-Zonepl/1421749354794476

redzik odpisz na pw jak mozesz

Może też pogram ;) odezwę się jeśli zacznę :)

No i postaram się załapać Necromante :D

Jeszcze w to nie grałem ale z chęcią pogram .

Dopiero ściągam , odezwe się na ts jak juz bedzie na dysku :)

@Offtop

Wybaczcie, mam pytanie dotyczące gry. Pobrałem klienta na laptopa (Bo w innym mieszkaniu zajęło to 15 minut) i chciałbym teraz to zainstalować na stacjonarce, przerzucić jakoś pliki gry. Niestety nie jestem w stanie tego zrobić, jak wrzucam foldery Bin32 oraz Data do folderu MyGames to ten program My.com w ogóle nie widzi gry, chce nadal pobierać pliki.

W google jest jeden temat na forum gry, jednak po wejściu na link z google wyskakuje informacja że fora zostały podzielone na EU itp i nie mogę tego odszukać.

Z góry dziękuję za pomoc

Także chce dołączyć do Klanu/Gildi

Mam 26 lat

^ Zapraszam na ts w takim razie

a mozesz odbanowac na tsie? :P

Jeśli macie miejsce to też chętnie pogram.

proze moze mi ktos odpowiedziec czemu na tym waszym tsie mam bana?czy zrobilem cos nie tak czy co?

Dajcie namiary na tego ts'a

pierwszy temat

Witam wszystkich :)

Jak zapewne wszyscy wiedzą jutro mamy open betę gry Skyforge która zapowiada się bardzo dobrze. Z racji tego że w grupie zawsze raźniej postanowiłem założyć ekipę do tejże gry, zrzeszając nas w gildii. Szukam jeszcze jakiegoś serwera ts3, który posłużyłby nam do komunikacji.

Napiszcie w temacie jeśli chcecie dołączyć oraz jaką klasą planujecie grać. Po odpaleniu gry prosiłbym także o edytowanie postów by zamieścić w nich nicki. Możecie również pisać propozycję nazwy gildii, ja na tą chwilę mam 3 pomysły:

- Method

- Limit

- Impact

EDIT Mamy tsa: 178.32.35.164:5555 (Dzięki Ekonom :) ) także wpadać jeśli chcecie dołączyć