Ekipa do wspólnej gry

Witam. Właśnie zakupiłem dodatek do Diablo 3i rozpoczynam swoją przygodę od nowa w systemie sezonowym. Może znajdą się tutaj jakieś osoby które są w podobnej sytuacji do mojej i chciały by pograć wspólnie oczywiście osoby z większym doświadczeniem także są mile widziani. Jeżeli ktoś zna jakieś namiary na fajną gildię do Diablo 3 z chęcią tam dołączę. Jak coś pisać pod tematem.

Nie bede robił nowego tematu :) Szukam kogoś do gry tak żeby minimum na u3 pograć.

nick - oOShaderOo#2589

jak ogarnę swoją postać to mogę z tobą polatać. Mo nick to Septhimus shaman

Kolega sezon gra czy nie? :)

sezon sezon jak najbardziej mamy już ekipę 5 osób :)

Jak dojdziecie do T6 to zaproś mnie ;)

ta chyba za pół roku z moim szczęściem do dropa :P

po patchu 2.1 dotarcie t6 to kwestia najwyżej tygodnia gry

W moim przypadku to było niecałe 20h + skarbiec (DH i taskerki nienajlepsze ale wystarczające na gr 40 ;D )

ok t3 już robię lajtowo nie jest tak źle jakbym myślał :) Troszkę mi to zajmuje ale jest ok :) Jak ktoś jest chętny do gry dawać cynk. TS3: falmic.pl kanał Diablo 3 party 1

jak coś tag: Septhiumus#2477 zapraszam do wspólnej gry :D

Witam. Właśnie zakupiłem dodatek do Diablo 3i rozpoczynam swoją przygodę od nowa w systemie sezonowym. Może znajdą się tutaj jakieś osoby które są w podobnej sytuacji do mojej i chciały by pograć wspólnie oczywiście osoby z większym doświadczeniem także są mile widziani. Jeżeli ktoś zna jakieś namiary na fajną gildię do Diablo 3 z chęcią tam dołączę. Jak coś pisać pod tematem.