Ekipa EU

Witam. Poszukuje 3 chętnych osób do pogrania na wersji EU :) Poszukuje ludzi którzy Już coś ogaraniają w tym temacie , maja dużo wolnego czasu oraz maja 16+ :) chętnych zapraszam na pw lub steam : Pysho ツ

3 osób?

Nie lepiej dojść do Polskiej gildii?

Co do ogarniania - nasza gildia jeśli jest w stanie to pomaga każdemu.

Mamy tutaj osoby, które są rozeznane w grze i pomagają innym robić questy/dungeony.

Serdecznie zapraszam Sapere-aude.

@Ellori

Widzę zrobienie oddzielnego tematu dla tej gildii to za mało? Trzeba jeszcze dodać po poście w każdym aktualnym poście? :P
Nie to, że mi to przeszkadza, w sumie to mi to rybka, ale mimo wszystko spam jest mało poważny c:

@ElloriWidzę zrobienie oddzielnego tematu dla tej gildii to za mało? Trzeba jeszcze dodać po poście w każdym aktualnym poście? Nie to, że mi to przeszkadza, w sumie to mi to rybka, ale mimo wszystko spam jest mało poważny c:

Drogi Fervo

Propozycja dołączenia do gildii osobie, która szuka towarzystwa do grania to spam?

Nie wydaje mi się. Z resztą czyż teraz właśnie nie spamujesz pisząc w powyżej nie na temat?

Na drugi raz proszę zastanów się dwa razy zanim cokolwiek napiszesz :).

Pozdrawiam.

~ Ellori z konta kolegi ;_;

Temat i tak jest (jakby nie patrzeć) trochę przestarzały, więc nie, nie uważam tego za spam. Zresztą nie chodziło mi o TEN konkretny post, ale jak wszedłem wtedy na forum to 4 ostatnie posty, w różnych wątkach (w tym jeden promujący Waszą gildię), dotyczyły zachęcenia ludzi aby dołączyli do Waszej gildii.

Moim skromnym zdanie zrobienie wątka odnośnie prowadzonej rekrutacji to wystarczająca informacja, Ci którzy byliby zainteresowani ewentualnym dołączeniem do jakiejś gildii na pewno odwiedziliby Wasz wątek. Aczkolwiek to tylko moja opinia, może się nie znam c:

Poza tym, po co te nerwy? Ja tylko głośno myślę ;)

Witam. Poszukuje 3 chętnych osób do pogrania na wersji EU :) Poszukuje ludzi którzy Już coś ogaraniają w tym temacie , maja dużo wolnego czasu oraz maja 16+ :) chętnych zapraszam na pw lub steam : Pysho ツ