Ekipa global f2p

Hola, hola nie spamować tak, to nie temat na pogaduchy tylko konkrety. W offtopie się zamotałem, więc sporządzę w pierwszym poście listę chętnych i tak odrazu na przyszłość - piszcie konkrety, a nie: nie mam nicku etc.

Nick: Malice albo Maliice

Klasa: Ranger

Rasa : Asmodian

Status: Weteran

Nie będę grał na Elyos, po prostu lubię mroczne klimaty oraz nie trawie bicia koboldów ^^

ps. Myślcie nad założeniem legionu ; )

ps2. na infinite aion posiadam 55 sina więc wiem co nieco o grze.

Bardzo chętnie dołączę. Konto oczywiście Veteran (być może uda się + Gold Pack). Do tej pory grałem Asmodians (mam już ogarnięty w miarę początek), więc preferowałbym tą rasę, ale jeżeli ostatecznie padnie na Elyos to nie ma problemu.

Nick: Sagan (o ile będzie wolny, znając życie pewnie nie) lub Sagan07 lub KubaSagan

Klasa: Mage

Po zakończeniu zbierana ekipy proszę o napisane ostatecznej informacji jaka rasa i tak dalej.

Mam nadzieje ze w Eyo idziemy :) gdyz jestem obeznany w tej rasie.

Dobra, jak będę miał keya to zagram.

Nick: Senzei/Brainless/Sennnz

Klasa: Szczerze powiedziawszy nie orientuje sie w klasach, ale pewnie będzie to jakiś typowy ranger (ranged ad carry xD)

Elyosi sa lepsi ;o wiecej polakow tam bedzie na 99%

I właśnie dlatego gram u Asmodian... Elyosów wybiera +/- 80% newbie, dzieci i konkretnych noobów, polaczków i innych popaprańców, dlatego więc o wiele bardziej opłaca się grać asmo i tylko bić i wybijać im z głowy granie w Aiona (dodatkowo zarabiać APki).

Komunikacja głosowa - przed startem serwerów (15 lutego) zobaczę ile zebrało się ludzi i wykupię serwerek mumbla na parę dni. Potem większa część odpadnie, zobaczę co i jak i w tym czasie zamierzam skorzystać z oferty darmowych serwerów Play with Mumble!

Chętnie dołączę :) Ranger lub Chanter:)

nick:Pedro/Pinezka

Jeśli uznam że gr zasługuję na opłacanie konta full to je będę opłacał :)

*I po co mi 99% Polaczków na niech chamstwo dzieci szerzy się u Elio(pozatym elio to Pedałki ^^)

A pytanko odnośnie klienta czy zaloguję się na kotno free na tym od NCsoft?(pytam bo Hasło niepoprawne dodam że wszystko potwierdziłem )

Tak samo jak kolega wyżej , jeżeli wszystko ladnie bedzie sie prezentowac rowniez bede miec wykupione all.

A pytanko odnośnie klienta czy zaloguję się na kotno free na tym od NCsoft?(pytam bo Hasło niepoprawne dodam że wszystko potwierdziłem )

Nie można się logować kontami f2p na serwery (jeszcze) p2p.

*I po co mi 99% Polaczków na niech chamstwo dzieci szerzy się u Elio(pozatym elio to Pedałki ^^)

Święte słowa.

W sumie nic nie stoi na przeszkodzie najprawdopodobniej:

Mazenda - kapłan / ale zastanawiam się jeszcze nad Sylphle - mag

Pogram jeszcze trochę jednym i drugim i mam nadzieję że się ostatecznie zdecyduje ;)

Konto Veteran jak by co :)

Właśnie pobieram grę. Jak coś to napiszę do ,któregoś z was.

Sory za offtop, ale mam dla Was jednego wolnego keya :). Wystarczy poprosic.

:D

Też chętnie zagram :)

Co do klasy jeszcze się nie zdecydowałem. Możliwe, że wybór padnie na assasina :) Nick w grze Yamaq...

Szkoda tylko, że nie mam keya więc konto weterana raczej odpada :( Chyba, że ktoś miałby jeszcze wolnego keya to BARDZO PROSZE ^^ o wysłanie na pw :)

Jeśli chodzi o komunikator to jestem za ts3 lub ventrilo. Servery są w bardzo przystępnych cenach więc myślę że to nie będzie problemem.

Pozdrawiam

Jak ktoś ma ostre, maxymalne parcie na veterana to jedyną opcją jest spróbować kupić klucz na alledrogo albo ebaju (z tego co widziałem to kosztują po 5zł)... Ale polecam dopiero tuż przed szesnastym, bo jeszcze pewnie parę kluczy rzucą. Oczywiście nie jestem w stanie poręczyć za jakość tych buisness-menów.. A tak nawiązując, to ludziom się już w dupskach poprzewracało nawet na kluczach na betę próbują się dorobić :wacko:

Ja i tak jeśli mnie wystarczająco Aion wciągnie to będę opłacać golda ;)

*I po co mi 99% Polaczków na niech chamstwo dzieci szerzy się u Elio(pozatym elio to Pedałki ^^)

Tak. To było na miarę prawdziwego "polaczka". YOU WIN!

Pod nazwą pisze, że ASMODIANIE... Ja rzygam tym cukierkowym gównem u elyosów

W momencie kiedy pisałem posta nie było nic o asmo, OP dopiero później zmienił treść swojego posta. Nie wiesz - nie pisz.

BTW. Nie ma to jak dorosłe stwierdzenia że któraś ze stron jest gorsza (bo niby pedalska). No ale okej, widać niektóre dzieciaki muszą mieć grę mhhhhrroczną bo inaczej nie warto ruszyć, nawet kijem. Whatever...

W momencie kiedy pisałem posta nie było nic o asmo, OP dopiero później zmienił treść swojego posta. Nie wiesz - nie pisz.BTW. Nie ma to jak dorosłe stwierdzenia że któraś ze stron jest gorsza (bo niby pedalska). No ale okej, widać niektóre dzieciaki muszą mieć grę mhhhhrroczną bo inaczej nie warto ruszyć, nawet kijem. Whatever...

Ekipa global f2p Mobilizacja spójnej ekipy/przyszłej gildii ASMO - pozdrowienia dla pana; i jeszcze jedno - ja rozpocząłem ten temat! Ah jak czytanie boli... Ale dobra jak następnym razem nie będę wiedział co sam napisałem to słówkiem się nie odezwę. Poza tym utwierdziłeś mnie w mojej opinii o graczach zza przeciwnej barykady... Ale chociaż nieźle się uśmiałem - poprostu mistrz popisu wszelakiego.

przepraszam Mesjah ale ja też na początku nie widziałem wzmianki, że chodzi o Asmo, dopiero później pojawiło się, a co do stron to właśnie takie zachowanie jak Twoje odpycha mnie od Asmo.