Ekipa

Siemanko,otóż gram w dotę już jakiś czas i szukam ekipy,bo jak sami pewnie wiecie dota ma wieeeeeeeeeeelkie problemy z tzw. "leaverami". Więc kto chce ,proszę o kontakt na PW,lub w temacie. Aha i podajcie swojego ulubionego bohatera/ów :). Pozdrawiam!

@EDIT: Wymagane mikro i słuchawki :)

Ja moge zagrać z tobą. Napisz swoje dokladne wymogi PW. Gram: Chen, Enigma, Nature, Treant, Tiny, Sand king, Ancient Apparition, Razor i jeszcze chyba paru innych ale nie pamietam.

mój nick steam: arbuziak3

grywam: Clinkzem, riki, venomancer, viper, Drow rangerem i innymi. Preferuję szybki atak i duży crit, nienawidzę bycia tankiem, często grywam Randomem i jak trafi mi się takowa postać to nie zbyt ogarniam ale idzie mi w miarę :) Podstawowe itemy dla poszczególnych postaci znam więc myślę, że zgrany team na TS byłby idealnym rozwiązaniem :)

Mój steam: Senzej. Grywam wszystkim, oprócz junglerow :)

Mój steam: bartek0231

Nick na steam: Problem ? ^ ^

Ulubiona postać: Riki/Lina.

Okej,zaproszenia wysłane :)

Nick na steam: Soviet Tank

Ulubieni bohaterowie: Warlock, Spectre, Kunnka, Rubick, Treant Protector

Jestem prawie codziennie.

Skype beniaminma

Też chętnie z kimś zagram :P

Nick: Ray

Konto: rayplshadow

Okej,porozsyłałem zaproszenia :)

Jako że jestem znowu w polsce i grać spokojniej mogę - Jackieboyo na steamie. Prawdopodobnie będę głównie na tym koncie, hamerykańskie do grania na serio niech sobie odpocznie ;)

Grać de facto mogę wszystkim wszędzie, z preferowanych i lubianych... Tusk, Sniper, Centaur Waruner, Lone Druid, Axe

Ja dopiero zaczynam ,ale .... mam duże doświadczenie z LoL'a więc kwestia czasu , żebym ogarnął postacie, dynamikę. Jakby co nick : czader100

Jak coś Ja bardzo często gram w Dote2

Nick : przemek16prze

Postacie jakimi grywam : Drow Ranger / Templar Assassin / Juggernaut |[CZYLI FUL Dexterity]|

KONTAKT : STEAM / TS3 POSIADAM SWÓJ SERVEREK Ts3 || IP : 178.217.184.28 ||

Nick: Xaorus

Bohaterowie: Death Propeth/Templar Assasin/Phantom Assasin/Luna/Zeus

To ja się podepnę. Szukam jakichś ogarniętych ludzi, którzy znają choćby takie postawy jak stackowanie campów, pullowanie lane, trilane itp. (podawać lvl/ilość winów/pozycję na jakiej grasz/bohaterów ulubionych). Od razu odrzucam ludzi, którzy mają jakiegoś "maina", którym cały czas grają. To czysta głupota i ograniczanie się, które powoduje brak ogarnięcia w grze. Dota to produkcja, w której MUSISZ znać każdą postać, wiedzieć co robi i jak ją kontrować. Nie jestem jakiś pro, ale służę radą w miarę możliwości. Kontaktować się tutaj albo na pw.

Okej,kolejna fala zaproszeń rozesłana :D Czekam na jakis full premade meczyk :D.

@UP Chyba jestem zbyt słabo ogarnięty :) Chociaż prawie wszystko kumam ,oprócz stackowania campow i pullowania lane :)

Edit: Trzeba to jakoś zorganizować,dlatego powiedzcie proszę w jakim przedziale czasowym gracie :)

Edit2: Ja gram jako lina,sand king,lycanthrope,axe i ewentualnie skywrath mage,ale spokojnie moge zagrac wieloma innymi :)

Ja ze stackowaniem campow mam problemy bo w miejscu gdzie mam czas mam rozlany ekran i nic nie widać.

Ja w sumie zagram każdym wszędzie oprócz picków #4 i #5 bo po prostu nie potrafię :F

A najlepiej to mi się lata po lane'ach barą :P

Okej,kolejna fala zaproszeń rozesłana Czekam na jakis full premade meczyk .@UP Chyba jestem zbyt słabo ogarnięty Chociaż prawie wszystko kumam ,oprócz stackowania campow i pullowania lane Edit: Trzeba to jakoś zorganizować,dlatego powiedzcie proszę w jakim przedziale czasowym gracie Edit2: Ja gram jako lina,sand king,lycanthrope,axe i ewentualnie skywrath mage,ale spokojnie moge zagrac wieloma innymi

Stackować i pullować mogę Cię nauczyć. Napisz mi swój nick na steamie na pw, to możemy pograć w wolnej chwili.

Zeby nie było, sam jakoś nei wymiatam i nie gram ultra dużo, ale nauczyłem się trochę od lepszych graczy, więc z chęcią przekażę tę wiedzę dalej.

Panowie jak już wspomniałem Zapraszam na serevrek ts3 mam tam dedykowane kanały DOTA wiedz zapraszam :D

Jak coś to możecie pisać na GG: 3636929. Można pograć coś dla funu.

Zaproście http://steamcommunity.com/profiles/76561198076467711/ zawsze chętnie zagram :)