Ekspres do kawy do biura

Jakie mozecie polecić modele do biura?

Mamy w firmie ekspres do kawy od Tchibo Coffee Service:
www.tchibo-coffeeservice.pl/asortyment/ekspresy
Dla mnie plusem jest jeszcze to, że gdy nam zabraknie kawy ziarnistej możemy użyć kawy mielonej.
Firma oferuje profesjonalne ekspresy do kawy do biur, polecam się z nimi skontaktować, powinni dobrać odpowiednie urządzenie. Dużo tutaj zależy na pewno od tego jaki macie budżet oraz na co możecie sobie w tym zakresie pozwolić.

Najlepsze ekspresy od Jury, w każdej firmie miałem.

w pracy mam drugi z kolei firmy Nivona, i odradzam tą firme, ciągle coś się zacina, pada, pluje kawą albo wodą:) w domu mam Ekspres PHILIPS LatteGo 2200 i jestem bardzo zadowolony używam ponad 2 lata i wszystko z nim ok, ma wszystko co trzeba, da się nawet wsypać mieloną kawę (nie testowałem), na pewno duży plus to łatwy w myciu i przechowywaniu pojemnik na mleko, kiedyś miałem jakiś ekspres z durna rurką w której zasychało mleko. Na minus trochę długo się odpala czasu nie mierzyłem ale pewnie w minutę zanim jest gotowy do pracy. No i cena jest bardzo rozsądna.

Jura bądź melitta (model w zależności od budżetu), najmniej się psują, najczęściej wybierane przez firmy ale także do mieszkań (pracowałem pare lat w sklepie z kawa i ekspresami) . Jeżeli to duże biuro, w sensie jak będzie korzystać z tego więcej niż 5-10 osób to polecam zakup ekspresu bez zbiornika a z podpięciem bezpośrednim do wody.