Ekspres do kawy do biura

Znajomy ma za zadanie ogarnąć ekspres do biura i poprosił mnie o pomoc. W biurze jest 15 osób, więc i kaw dużo nie będzie schodzić.
Wymagania co do ekspresu:

  • ma mieć młynek
  • robi kawy mleczne
  • łatwy w czyszczeniu
  • wygląd nie ważny
    Przede wszystkim cena = jakość oraz możliwość serwisu pogwarancyjnego. Czy warto jest na przykład kupić ekspres do kawy o Tchibo Coffee Service?

Chlop ekspresu do kawy na forum dla zjebow z MMO szuka, topkek

1lajk

no niezle lepek

Jaki budżet? Najlepsze ekspresy jakie są (a wiem to, bo je serwisuje i naprawiam) to thermoplan. Drogie w chuj, ale za to niezniszczalne jeśli się je prawidłowo pielęgnuje. Ekspres wytwarza pianę pierwszej klasy. Jak kolega go kupi to laski z biura będą mu opierdalać kolbę co pół godziny. Z tańszych to WMF różne rodzaje i z jeszcze tańszych mellita barista (ekspresy używane w żabkach odkąd zdecydowali się sprzedawać kawę)
No a jeśli ma być jakieś gówno, to delonghi dinamica.

Kolego nie ma się co kompromitować tak jak colega DrakeanBambito i kupować jakieś tanie gówna, które poleca tylko dopłacić troszkę i kupić JURA GIGA X8c Gen II Aluminium Black. Masakra, że gość poleca jakieś barachło i jeszcze śmieje się z Delonghi tak jakby podał coś lepszego XD

Typowa parówa co gęga a nie ma nic ciekawego do powiedzenia. Przypomina mi się scena z dzieciństwa jak ojciec kupił sobie, wtedy, najnowszą astrę i pojechał do rodziny. Astra w full pakiecie, jeździ do dziś. A wiochmeni tylko “łoo panie, a ile to poli? takie cuda, tyn stary polonyz wieśka to łon nojlepszy”
Także sklej wary i skończ pierdolić.

Nie wiem jaki budżet, ale polecam delonghi dynamica. Wersja zależnie od potrzeb, cena do jakości jak najbardziej adekwatna

Efekt taki, że chłop i tak pewnie kupił Delonghi bo nikt nie będzie wydawał na pojebanych kawoszy tyle hajsu, a Ty zesrałeś się o ironiczną wypowiedź. Weź lepiej usuń konto NPCu.

Pocisłem cie aż ci majty strzeliły więc piszesz, że ironiczna wypowiedź XD

Ty to jednak masz mniej niż 100IQ, ale to nic dziwnego na tym portalu.