Elder scrolls online // Diablo 3/Destiny trudny wybór XBOX ONE

Witam. Szukam gry na xboxa one. Myślę nad ESO i Diablo 3 a może Destiny?. Powiem szczerze ,że interesuje mnie subiektywne zdanie (najlepiej poparte własnym doświadczeniem) każdego z was. Jak z populacją tych gier na konsole ?:)

pozdrawiam

P.S tak wiem ESO to mmorpg a Diablo h&s :) Poprostu nie chce ich porównywać bardziej zależy mi na opinii o popualcji / patch'ach etc.

Z tego co wiem to populacja ESO jest bardzo duża, a sama gra jest świetna. Całkiem częste updaty.

Z Diablo nie wiem jak jest, ale z updatami tam jest ponoć bardzo słabo, a populacja chyba bez różnicy, bo tych ludzi i tak nie zobaczysz.

Jeśli myślisz o graniu multi w D3 na konsoli, to stanowczo odradzam. Masa botów, cheaterów, jak zwał tak zwał.

Zdecydowanie TESo

Aha... myślałem ,że w D3 cheatów na konsoli nie uświadczę. A to ci dopiero. Dziękuje za cynk. a Co powiedziecie o DESTINY ?

Witam. Szukam gry na xboxa one. Myślę nad ESO i Diablo 3 a może Destiny?. Powiem szczerze ,że interesuje mnie subiektywne zdanie (najlepiej poparte własnym doświadczeniem) każdego z was. Jak z populacją tych gier na konsole ?:)

pozdrawiam

P.S tak wiem ESO to mmorpg a Diablo h&s :) Poprostu nie chce ich porównywać bardziej zależy mi na opinii o popualcji / patch'ach etc.