Elder scrools Online kilka pytań

Witam mam takie 3 pytania…

  1. Dlaczego co jakiś czas usuwają mi się postacie w grze… np. moja postać miała z 15 lvl wyłączyłem gre i kiedy chce wejść to puff muszę odnowa robić.
    2.Mam kupiony dodatek greymor ale chce zacząć przygodę od nowa w sensie jakbym zaczynał od podstawki … moja postać to dragonknight dark elf Prowincja Ebonheart Pact. Do jakiego Miejsca/Świata pownien się teleportować.
  2. z jakiej strony używacie odnośnie Build … ja używam AlcastHQ ale może znacie lepsze.
  1. Nie zmieniłeś przypadkiem serwera?
  2. alcasthq, bo buildy są update’owane przy okazji dodatków. No, w każdym razie mój był.
  1. to mega dziwne, tak jak pisze ReinRe, sprawdz czy nie zmieniles serwera.
  2. Jesli dobrze pamietam to Bleakrock isle? chyba tam startowal EP.
  3. Alcast jest spoko, sam sie na tych buildach opieralem. Niestety przy kazdym update’cie cos sie zmienia, wiec chwile trzeba czekac na aktualizacje builda. Najlepiej wbic sie do jakiejs gildii, wtedy na biezaco beda Ci pomagac.

ja prze teleportowałem się do StoneFalls… A takie pytanie ci którzy grają od początku jak mieliście kupioną grę ti w Jakiej lokacji zaczęliście mowie o premierze gry.
zobacze co z moimi bohaterami bo tez to jest dziwne

Zaczyna się w lokacji początkowej ostatniego dodatku, jaki się kupiło (lub ostatniego, który wszedł w skład podstawki, jeśli się nie dokupowało niczego).

a jak powiedzmy mam wszystkie dodatki wszystkie DLC i chce zacząć przygodę tak jakbym zaczynał grając na podstawce. to w jakim mieście musiałbym się udać.

Musisz się teleportować do głównego miasta swojego alliancu (rasy były na nie podzielone podczas tworzenia postaci): Glenumbra, Stonefalls albo Auridon. Będzie za Tobą biegać NPC, który Ci wciśnie początkowego questa. Powodzenia. Lokacja Coldharbor, którą się w tym queście zwiedza, jest super klimatyczna ^ _ ^

1lajk

sprawa została już załatwiona z usuniętymi postaciami :wink: okazało się że były na innym regionie… teraz jestem na EU . dzięki jeszcze raz