Elyon Online

Haha, no tak, nie da się usunąć niewygodnych treści, to usuwamy cały temat xD Mam nadzieję że moderacja jak zwykle nie zrobi nic, i temat zostanie :slight_smile:

2lajki

co za gówno-strategia. Fejk losowania, fejk portalu. Gorsze od żebrania o lajki na instagramie.

2lajki

Jak łatwo można zauważyć “niewygodne treści” zostały, nie mamy nic do ukrycia. Publikacja tego tematu tutaj to był po prostu błąd. Brak moderacji, temat został zalany niepotrzebnym spamem, dodatkowo pełno tutaj jadu i toksyczności. Nie chcemy mieć z tym nic wspólnego. Na pewno innym osobom te klucze bardziej się przydadzą.

Nie miałem na celu ukazać toksyczności w moich odpowiedziach, lecz przedstawić prawdę i to co mnie ostatnimi czasy z Waszej strony spotkało.

Tak, tak. Złapanie za ryj i wskazanie machlojek to “toksyczność”. Weź ten swój portalik i wyjdź.

1lajk

Tak samo jak zostały na Waszym dicordzie? Tak tak, nadal mam screeny jak usunęliście wszystkie posty, zostawiając tylko Twoje i tego niby technika :wink: Zwyczajnie daliście ciała, a w necie ludzie łatwo nie zapominają… :slight_smile:

Najważniejsze, żeby ten temat trafił do jak największej ilości osób. Przez pousuwane posty może nie wiadomo o co dokładnie chodzi, ale już spieszę z wyjaśnieniami. Oczywiście mowa w tym temacie o fanpag’u, portalu, serwerze discord:

Elyon-Polska

Portal:

Facebook:

a także o przekrętach z ich strony. Pozdrawiam

Ten caly discord Elyona to jest totalne nieporozumienie. Po pierwszej becie bralem tam udzial w dyskusji o Elyonie. Wyrazilem swoje zdanie zwracajac uwage na plusy i minusy gry. Jakis ich moderator Sukushima czy jakos tak banowal ludzi jak popadnie za odmienne zdanie od jego wlasnego. Wymyslal powody juz totalnie z **** aby tylko komus wlepic bana. Kilka osob zbanował za to, ze byli na discordzie konkurencyjnej grupy do ich wlasnej. Wmawiajac tym osobom, ze pomawiaja ich grupe na odrebnym od nich discordzie. Ja sam dostalem bana za to, ze stanalem w obronie osoby zbanowanej za jak to ujal moderator “pomawianie”. Discord prowadzony jak dla mnie przez ludzi z przerostem ego, ktorzy nie potrafia prowadzic dyskusji.

1lajk

No pomyslmy na tyle osob co jest na discordzie chyba okolo 200 pare osob dostalo bana no rzeczywiscie cos bylo nie tak ale raczej z tymi co wylapali bany czyli slusznie zostali zbanowani

Nie kilka, tylko co najmniej kilkanaście… A wiesz chociaż o co chodziło, czy tylko tak przyszedłeś sobie, założyłeś konto i postanowiłeś napisać coś, o czym nie masz pojęcia? :slight_smile:

Kilka? w ciagu kilkudziesieciu minut dyskusji na discordzie bana wylapalo 9 osob. A to byl tylko jeden dzien i okolo 50 minut rozmowy. Sukushimie nie pasowalo zadne zdanie negatywne odnosnie gry. Banowal najpierw za dyskusje o grze a pozniej za obrone zbanowanych graczy. Trzeba byc niedojrzalym emocjonalnie fanbojem aby bronic gry metodami rezmimowymi, jak ktos krytykuje to trzeba go wyjebac na zbity pysk.

Adartaer odpuść już, przestań robić multi konta, wyjdz i tyle, pokazałeś już kilka x swój poziom, starczy. Zaraz poprosze jakiegoś moda żeby sprawdził IP tych kont.

Nie wiem o co Wam chodzi. Sam niejednokrotnie wyrażałem na tym disco dość odmienne zdanie co do gry i jakoś bana nie załapałem. Zazwyczaj rozwija się dyskusja i nic więcej.
Wchodząc do danej grupy akceptuje się zasady jakie tam panują. Osoba, która jako pierwsza dostała bana złamała regulamin i w sumie adm/mod miał prawo taką osobę wyrzucić. Po tym banie zrobiła się gównoburza między administracją a obrońcami zbanowanego. Zamiast jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji było wbijanie szpilek w administrację, docinki i niedopowiedzenia.
Błędem administracji było to, że dopuścili do tej całej dramy i wdawali się w niepotrzebne słowne przepychanki. Ludzi robiących zamęt powinni banować od razu.
Obecnie na kanale panuje lekko senna atmosfera ale to raczej przez to, ze ludzie czekają na premierę gry. Dramy od tamtej pory nie występują. Ostatnio coraz częściej wywiązują się ciekawe rozmowy. Ogólnie szału nie ma ale jest ok.

Zapewne nie trafiles na tego mentalnie niedojrzalego Sukushime. Ten gosc ma moze z 16-17 lat i chcial byc bogiem discorda. Jakas dziewczyna zacytowala slowa Hitlera odnosnie sytuacji na forum i dostala bana od Sukushimy za jak to stwierdzil " nawolywanie do nienawisci i rasizm"… Kurwa gdzie tu sens i logika?