Elyon Online

Do usunięcia

Do usunięcia

Do usunięcia

Bardzo sprytne posunięcie w celu zdobycia lajków na fanpage’u, jednakże około 2 tygodnie temu ten sam fanpage przeprowadził konkurs na jeden kluczyk do bety, zgłosiłem się z kilkoma innymi osobami (około 10-20 osób), a w dzień losowania post zniknął ze strony, a losowanie nigdy się nie odbyło. Serdecznie nie pozdrawiam !

Do usunięcia

Też mogę dać klucz znajomemu i powiedzieć że “było losowanie” i on wygrał.

30 kluczy bo? to taka elitarna gra :stuck_out_tongue: ???

Dam sobie rękę uciąć, że to Adartaer który stworzył drugie konto w celu reklamy swojego portalu. Wie, że jest tutaj totalnie spalony więc musi szukać obejścia, profil oczywiscie zablokowany by nie było widać daty dołączenia xD

1lajk

Jednak do tego się nie odniosłeś…

Do usunięcia

Do usunięcia

Do usunięcia

Wszystko super, tylko nie mówię o giveaway’u z kwietnia, lecz sprzed dwóch tygodni, który zresztą był ogłaszany tutaj na forum, a także na głównej stronie Waszego portalu ! Jeszcze pare dni temu kiedy zajrzałem na fanpage w niektórych postach widniały komentarze kiedy wyniki giveaway’a, ale widzę że są one na bieżąco usuwane. Nie dawno wisiał jeszcze artykuł o konkursie na stronie głównej i widzę, że również spadł z rowerka (został ukryty).

Odradzam serwer, i to tak na maksa. Administracja jest kompletnie nie profesjonalna i nie ma pojęcia co robi. Jeżeli wasze zdanie będzie sie różnić od tego który ma admin lub ten pożal się boże technik, macie warna albo od razu ban. Wpadnijcie po kluczyki i uciekajcie stamtąd zanim Was wyrzucą :slight_smile:

1lajk

Próbuję znaleźć w jakiś sposób archiwum strony sprzed kilku dni, żeby nie było, że rzucam słowa na wiatr. Jeżeli ktoś jest w tym temacie obeznany proszę o wskazówki tutaj lub w prywatnej wiadomości.

Do usunięcia

Do usunięcia

Niee, tak to jest, jak administracja ma przerośnięte ego i sama nie przestrzega własnego regulaminu :slight_smile:

2lajki

Zwracam się z uprzejmą prośbą do administracji o usunięcie tego całego tematu, nie ze względu na “off-top” Tylko ze względu na kłamstwa i oszustwa ze strony właścicieli portalu elyon-polska.

A co do Waszej odpowiedzi, następnym razem sprawdźcie co wysyłacie, bo w linku, który jest przez Was podany nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. To jest dopiero OFF-TOP. Potrzebuję zapisu strony z okolic dni 20 lipca - Dzisiaj. Ostatni zapis archiwum Waszej strony jest z 19 maja. Jeżeli ktoś potrafi uzyskać dostęp do takiego archiwum, zwracam się z prośbą o pomoc.

2lajki

Jeżeli jest taka możliwość to proszę @moderatorzy o usunięcie tematu. Z góry dziękuję.