Emotki

W ramach drobnych, kosmetycznych zmian forum w kokpicie użytkownika znalazło się ostatnio kilka nowych narzędzi, którymi można władać podczas swojego pobytu na forum. Nie jest ich jak na razie wiele - ot, kilka, które niosą ze sobą jakiś konkretny przekaz albo są na tyle ikoniczne, że dobrze mieć je również u nas, jednak pula nowości jest jak najbardziej otwarta.

Jeżeli macie jakieś propozycje, to śmiało można je zgłaszać w tym temacie, bo niektóre z pewnością będą miały szansę znaleźć się w forumowej puli. Jeżeli ktoś wymyśli w dodatku jakąś ikonę sam albo użyje już istniejącej w wyjątkowym kontekście dla tego forum - na przykład emotka upamiętniająca jakiegoś użytkownika, jakąś dramę, okres forum, wydarzenia ze świata, święta itp., to może liczyć na pewne ulgi w zakresie swojego licznika ostrzeżeń. Za wybitne dzieła możemy też pomyśleć nad jakąś wyjątkową nagrodą - np. nowa ranga, itp.

Nie chcemy rzecz jasna zrobić z tego forum twitcha, dlatego nadal nie zalecam komunikowania się ze sobą jedynie za pomocą emotek, jednak parę nowych mordek na pewno nie zaszkodzi atmosferze tego miejsca.

:10::sen::kappa::szczerbaty::v:like::dislike::badum::facepalm:

A jaki limit pixeli takiej emotki?

Zdecydowanie najlepiej będzie jeżeli zmieszczą się w 30px wysokości, ale jakoś przeżyjemy, dopóki nie sięgną 50px. Chodzi wyłącznie o ich ewentualną możliwość psucia szyku linii w poście, dlatego mogą być prawie dowolnie długie (w granicach rozsądku), ale każdy nadprogramowy piksel wysokości nie jest już tak mile widziany.

:like:

Oczywiście standardowo dodam do tego wszystkego makina makka.png

Nie może też zabraknąć sex.gif

Oto mój talent artystyczny typu kopiuj wklej i do painta

3093272373f9dbb9gen.gif- TIBIA

0685ad61a3a6693egen.png- :TAZOS:

Oczywiście standardowo dodam do tego wszystkego makina Nie może też zabraknąć

Nie mam zielonego pojęcia kogo ani co ma przedstawiać pierwsza ikonka. Co do drugiej to pomyślę, jednak jej zastosowanie na tym forum nie będzie raczej zbyt szerokie biorąc pod uwagę dotychczas poruszane tematy.

Oto mój talent artystyczny typu kopiuj wklej i do painta- TIBIA- :TAZOS:

Postać z Tibii to w sumie niezły pomysł, ale na pewno nie w takiej postaci, więc nad tego typu ikonką będę musiał jeszcze przysiąść. Co do drugiej - nawet o tym nie myśl :v

Daj coś z 2/10 bo mi się nie chce robić.

:10: gj

:kappa::kappa::kappa::kappa::kappa: xD

PogChampa dajcie jeszcze :kappa:

Nowa seria emotek :3
:BibleThump:<3:illu::mikolaj::hajs::Kreygasm::pepe::tibia: :curlylips:

W końcu pepe zawitał na nasz serwis :pepe::pepe::pepe:

Brakuje jeszcze uśmiechniętego pepe/smug frog'a.

W końcu pepe zawitał na nasz serwis Brakuje jeszcze uśmiechniętego pepe/smug frog'a.

http://imgur.com/a/U2dTR Tylko który :pepe:

Now we Feels Bad Man all :pepe::feels::pepe:

Mądrości prawić wielkie lubią niektórzy dlatego emotka z yodą uzasadniona będzie. Nową część sagi premiera będzie.

yoda.gif

oraz

601-ac74c05989c5f3e32fb30cd8978544ae.jpg

poop.gif

:badum: Ta jest sztosikiem.

DIl5QQs.png skoro mamy Feels bad Man to może dodamy Feels good man? Brakuje mi uśmiechniętej żaby :(

skoro mamy Feels bad Man to może dodamy Feels good man? Brakuje mi uśmiechniętej żaby

:gd::like:

:gd: my chat experience so good, thank you kind friend.

godbless PlainLazy and his magic tricks!

Biorąc pod uwagę co się tu ostatnio wyprawia powinniśmy mieć coś w stylu :

Skullgirls_Emoticon_salt.png

Ta niestety jest ze Steama, ale liczę że coś wykombinujesz Plain :)

Biorąc pod uwagę co się tu ostatnio wyprawia powinniśmy mieć coś w stylu :Ta niestety jest ze Steama, ale liczę że coś wykombinujesz Plain

nd3HiBz.pngMCyv3mD.png

@Edit Woo 2000 post wszedł. MuUXFGl.png