End game :)

Witam bardzo serdecznie

Bardzo zainteresowała mnie gra Allods.

Mam pytanie - jak z end game?

Czy da sie grać PvE na max lvlu tylko bez wydawania na IS? Chodzi mi o podział PvP i PvE jak w WoW'ie.

Jeżeli był taki temat, prosze o usunięcie.

A jezeli mialbym wydać pieniądze, to ile? Chodzi mi o te runy ;]

Czy walute IS mogę zdobyć w grze, jesli w eventach to jak czesto?

W end game walczy się między innymi o Allody czyli takie wyspy w astralu.Każda gildia może mieć swój powietrzny statek i udawać się nim na wyprawy w astral,na wysepki,w celu zdobywania itemów potrzebnych do upgrejdu statku.W sumie end game jest dość dobry w Allodsie.Jeśli chodzi o runy to są one potrzebne przede wszystkim do pvp,no i tu pojawia się jednak kwestia p2w,trzeba mieć wbite dość wysoko runy żeby coś osiągnąć na pvp w end game.Jak masz zamiar zacząć grę to polecam polski serwer(musisz pobrać polskiego klienta gry).Na wersji EU jest masa graczy którzy wydali na runy setki euro,takie fakty słyszałem wielokrotnie od ludzi tam grających.

Witam bardzo serdecznieBardzo zainteresowała mnie gra Allods.Mam pytanie - jak z end game?Czy da sie grać PvE na max lvlu tylko bez wydawania na IS? Chodzi mi o podział PvP i PvE jak w WoW'ie.Jeżeli był taki temat, prosze o usunięcie.A jezeli mialbym wydać pieniądze, to ile? Chodzi mi o te runy ;]Czy walute IS mogę zdobyć w grze, jesli w eventach to jak czesto?

Walute IS możesz kupić za walutę dostępną w grze, ale nie oszukujmy się jeżeli chcesz się bawić w endgame to będziesz musiał zainwestować w postać i nie dotyczy to tylko PvP. Myślę, że żeby w miare komfortowo grać(endgame) trzeba wpakować w postać około 300-350 zł. Po takiej inwestycji będziesz mógł coś konkretnie pośmigać w PvP i PvE.

Niestety Allods jest totalnie P2W dlatego, że są te nieszczęsne runy, które pasywnie zwiększają procentowo siłe Twojego ataku i obrony. Dałoby się to przeżyć, gdyby nie fakt, że nie ma czegoś takiego jak MAKSYMALNY poziom run - czyli nie ma górnej bariery tego jak bardzo możemy skoksać postać samym portfelem. Oczywiście na swojej drodze spotkasz ludzi, którzy wpakowali w postać równowartość używanego samochodu. :P

Graj na pl, bo polacy to sępy i kasy na gry nie wydają, przynajmniej większośc.

End-game jest chyba najciekawszy z wszytkich rpg, głownie te statki :3

Z PvP jest trochę słabo, jeżeli miałbyś wydawac kase to w granicach 100zł (max) Zależy ile runek potrzebujesz

Dziekuje za odpowiedzi, chyba będe grał na pl :) Mam nadzieje ze ludzie sa, bo rozumiem ze na max lvl to sie lata gdzies, a nie w miescie siedzi, bo ludzi nie widze z byt duzo. Nic tylko wbic max lvl i sprawdzic ten produkt :)

Moim zdaniem jedne z lepszych MMO, nawet pomijając te runy, bo kaskę IN-Game możesz wymieniać na kartofle :), a z różnych eventów też dużo waluty IS można zgarnąć. Jednak największy mankament to właśnie populacja, grając na polskim serwerze, przez większość czasu było na mapach maksymalnie po 5 osób, a nawet gorzej. Mnie to osobiście zniechęciło do gry. Gdyby w Allods'a grało kilka tysięcy osób było by genialnie, a teraz? Ciekawe czy tam z 800 osób gra...

Jeżeli nie planujesz sie bawić w endgame, to rozważ jednak eu serwery gdyż tam też są polskie gildie i więcej ludzi chętnych do robienia questów na instancjach. Przykładem będzie ta pierwsza forteca dla dobrej strony mocy, czekałem na polskim serwerze jakies 10/15 min nim uzbierała się ekipa a na eu niegdyś nie miałem problemu z tym gdyż ktoś ciągle organizował grupy. Sytuacja może się teraz zmienić, owszem. W Allodsach zauważyłem, też mniejszy poziom gimbazu w eu ze względu na bariere językową niż w pl serwerze. Mimo wszystko polecam Allods Online gdyż to dobry produkt mmo, gdyby tylko zmniejszyc p2w , to ufam iz Allods zyskaloby wiecej fanow.

Endgame jest bardzo ciekawy :D Walka kręci się w nieskończonośc a w ISa praktycznie nie trzeba wydawać.

Witam bardzo serdecznie

Bardzo zainteresowała mnie gra Allods.

Mam pytanie - jak z end game?

Czy da sie grać PvE na max lvlu tylko bez wydawania na IS? Chodzi mi o podział PvP i PvE jak w WoW'ie.

Jeżeli był taki temat, prosze o usunięcie.

A jezeli mialbym wydać pieniądze, to ile? Chodzi mi o te runy ;]

Czy walute IS mogę zdobyć w grze, jesli w eventach to jak czesto?