ESO - co kupić?

Siemano
Czy ktoś ogarniający tą pogmatwaną monetyzację może wyjaśnić co najlepiej kupić by sensownie w to pograć?
Na necie mam klucze do ESO z poszczególnymi dodatkami np. The Elder Scrolls Online: Morrowind (Standard Edition) za 24zł.
The Elder Scrolls Online Collection: High Isle (PC/MAC) Official Website Key GLOBAL jest już za 155zł.
Ja już nie wiem co jest dlc, co jest dodatkiem - pogubić się można.
Zależy mi na tym by mieć klasę nekromanty i jak najwięcej contentu fabularnego. Jakieś dlc dodające armorek i dungeon mnie średnio interesują. Chcę zgłębić fabułę, pozwiedzać krainy, aspekt mmo omijam bo tak.

Jeśli to pomoże to mam podstawkę (nie wiem skąd nawet) ale mogę zrobić nowe konto jeśli tak będzie taniej.

Bardzo proszę o pomoc :slight_smile:

The Elder Scrolls Online: Morrowind (Standard Edition) - to podstawka z dodatkiem (tzw. “chapter”) Morrowind

The Elder Scrolls Online Collection: High Isle - podstawowa wersja gry wraz z najnowszym dodatkiem High Isle, oraz poprzednimi większymi DLC (chaptery) - Morrowind, Summerset, Elsweyr, Greymoor i Blackwood.

Osobiście poczekałbym na wyjście Necrom, wtedy taka kolekcja by posiadała najnowszy dodatek i wszystkie w/w. Pomniejsze DLC typu Orsinium, Thieves Guild itp. musisz kupić za crownsy, ewentualnie kupić sobie ESO Plus, wtedy na czas trwania subskrypcji będziesz miał je za darmo.

Hej;)
Ja miałem to samo pytanie 2-3 tygodnie temu. Koniec końców postawiłem na podstawkę w okolicach 20zł + abonament. Możesz się zastanowić nad takim rozwiązaniem, abonament daje Ci dostęp do map i dungeonow ze wszystkich dodatków (z tego co zauważyłem zablokowana jest jedynie mapa High Isle czyli aktualny dodatek). Jako nowe konto dostajesz na start 500 crown points + 1650 co miesiąc z abonamentu - ta wartość łącznie pozwala Ci na zakup klasy necro w in game shopie. Koniec końców wychodzi Cię to jakies 70zł łącznie i masz wszystko co wymieniłeś, ewentualne kolejne wydatki możesz sobie rozplanować jeśli gra Ci podejdzie;) Mnie się spodobało, biegam gdzieś w okolicach 200cp i bawię się na tyle dobrze, że raczej do premiery dodatku nie planuje kupować niczego dodatkowo, oprócz comiesięcznego abonamentu. Jak będę miał hype na nową klasę z dodatku Necrom to wtedy to przeanalizuję:D

Pozdrawiam!

Czyli lepiej czekać 4 miesiące na premierę dodatku, jak chce się w coś zagrać co jest już dostępne?

Osobiście bym poczekał, bo najnowszy chapter (teraz High Isle, potem Necrom) nie jest dostępny w ESO Plus, a tak trzeba by było wydać dwa razy hajs na to samo w przeciągu 4 miesięcy, żeby mieć do tego dostęp

Moje takie trzy podpowiedzi dotyczące tej gry:

  1. Nawet jeżeli jeszcze nie grasz ale masz już podstawkę, to warto się codziennie logować i odbierać nagrody za logowanie ( o ile będziesz później grał na tym samym koncie).
  2. Może udało ci się zdobyć wierzchowca, jeżeli go posiadasz to warto jednocześnie codzienni go ulepszać w stajni (zwiększanie pojemności bagażu, prędkości i wytrzymałości) - później wszystkie wierzchowce mają już te ulepszenia.
  3. Jak zaczniesz grać to zacznij od zdobycia towarzysza który będzie ci ułatwiał grę i razem z tobą się rozwijał.
    To takie moje sugestie gracza, który jeszcze w tę grę za dużo nie grał :slight_smile:

Nekromantę otrzymywało się kiedyś przy zakupie jakiegoś dodatku, ale teraz chyba oddzielnie kupuje się za crownsy. Jeżeli kupisz miesiąc premium to od razu dostaniesz wystarczająco waluty premium, by go kupić.

Czyli jak dobrze rozumiem by wyciągnąć maks najlepiej kupić Necrom. Tylko ktoś wspomniał, że klasa necro nie jest już dostępna w grze tylko w IS. Czyli będę musiał kupić grę a później kupić klasę postaci? Chyba jestem za stary na nowoczesne granie bo dla mnie brzmi to jak kupowanie drzwi bez klamek xD
Cóż, mogę poczekać te 4 miesiące - gier mam więcej niż czasu a i tak ogrywam po raz kolejny Skyrim więc chyba tak zrobię.
Dziękuję wszystkim za pomoc :slight_smile:

Zacznij od swojej strategii sukcesu. Przecież każdy zakup to realne pieniądze z Twojego budżetu.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

co ty bocie pierdolisz XD