[ESO] IX Kohorta ponownie rekrutuje!

Mówią, ze utraciwszy dusze już zawsze będziesz czuć głód. Nie zaspokoi go smak krwi ani strumienie złota, pogoń za walka i bogactwem w końcu zaczyna nużyć. Spokój można odzyskać tylko w jeden sposób. Oto nadszedł czas zwarcia szeregów aby sztandar IX Kohorty znów dumnie powiewał na polach Tamriel - razem wypełnimy pustkę!

9k%20logo.png

IX Kohorta ponownie prowadzi nabór w swoje szeregi w uniwersum Elder Scrolls. Czas znowu przemierzać Tamriel i Oblivion ścinając i łupiąc wrogów, zuchwałością odwagą i sprytem zawstydzać bogów i dedryczne książęta!

3aa70ba3a95695845ccc5a08f1c189eb.jpg

Dlatego jeśli masz co najmniej 20 lat, jesteś dojrzałym, kulturalnym i żądnym niezapomnianych doświadczeń poszukiwaczem przygód grającym po stronie DAGGERFALL COVENANT - to właśnie Ciebie poszukujemy! Daj się wciągnąć w wir przygody i przeżyj ją razem z nami!

Po większą dawkę informacji zapraszamy na nasze forum:


Założenia sekcji

Zasady rekrutacji

Dział rekrutacyjny

Gorąco polecam!:) Przynależność do tej formacji to niezwykłą frajda - także poza grą:) Przy okazji zamieszczam fajną tapetkę IX Kohorty dla TESO.

http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2014/078/5/3/eso_ix_kohorta_1920x1080_by_xaido-d7av208.png

ilu posiadacie aktywnych graczy?? Chodzi mi o aktywność na TS3 a nie latające randomy które udają że są w gildii.

ilu posiadacie aktywnych graczy?? Chodzi mi o aktywność na TS3 a nie latające randomy które udają że są w gildii.

To nie jest gildia, w której może grać każdy jak i nie widziałem tam kogoś kto nie jest aktywny. Filozofia IX Kohorty jest zupełnie odmienna. Idziemy ja jakość a nie ilość członków w sekcji. Niemniej jednak zapraszam i polecam linki do odpowiednich źródeł, które znajdują się w pierwszym poście.

ilu posiadacie aktywnych graczy?? Chodzi mi o aktywność na TS3 a nie latające randomy które udają że są w gildii.

Tak jak odpowiedział Ci kolega wyżej ;)

My nie jesteśmy masówka, nie przyjmujemy byle kogo, byle zgadzały się statystyki, wszystko ładnie wyglądało na papierze i licznik członków gildii wybuchł pod naporem graczy. W gildii na chwilę obecną mamy 15 graczy, z czego praktycznie każdy jeśli tylko jest w grze (a często również poza nią) wchodzi na ts :)

Sekcja jest po reaktywacji, więc dopiero się rozkręcamy!

to może zawitam tylko muszę zacząć od nowa grać gdyż w tej chwili grałem na DC.

to może zawitam tylko muszę zacząć od nowa grać gdyż w tej chwili grałem na DC.

Kolego, przecież my właśnie gramy po stronie DC ;)

Gorąco polecam! Przynależność do tej formacji to niezwykłą frajda - także poza grą Przy okazji zamieszczam fajną tapetkę IX Kohorty dla TESO.http://fc04.deviantart.net/fs71/f/2014/078/5/3/eso_ix_kohorta_1920x1080_by_xaido-d7av208.png

A ja nie polecam z prostych przyczyn - 0 demokracji - ludzie robia tylko na liderow i ich kolegow + jest to gildia , ktora dosc szybko quituje jezeli ktos jest lepszy + sa starsznie hejtowani w wiekszosci gier.

A ja nie polecam z prostych przyczyn - 0 demokracji - ludzie robia tylko na liderow i ich kolegow + jest to gildia , ktora dosc szybko quituje jezeli ktos jest lepszy + sa starsznie hejtowani w wiekszosci gier.

Jaki jest cel Twojej wypowiedzi tutaj? Kolejną gildię zakładasz w TESO? "Konkurencję" chcesz niszczyć? I co najważniejsze - byłeś kiedykolwiek członkiem Kohorty? Ja obstawiam, że nie. Wracaj więc do Tery, do gildii którą ja założyłem i w przypływie swojej naiwności oddałem Tobie byś ją zniszczył.

O jakiej demokracji Ty piszesz? O jakim robieniu na liderów? Zainteresuj się kolego czym jest w ogóle IX Kohorta i potem się wypowiadaj bo Twoje oskarżenia są bez pokrycia. W Kohorcie obowiązuje hierarcha wzorowana na strukturach Cesarstwa Rzymskiego. Są legioniści, są pretorianie, optio i jest sam Cezar. I co najważniejsze - IX Kohorta to multigamingowa społeczność osób dojrzałych, która istnieje od wielu lat i z powodzeniem realizuje swoje cele we wszystkich grach w których zdecyduje się grać.

Zawsze znajdą się osoby które komentują a nie wiedzą o czym piszą. Z resztą takich dzieci jak "Donek" w sieci dużo więc nie ma się czym przejmować lepiej ich zostawiać w spokoju bo echo zęby im wybije. Co do gildii będę miał kilka osób dla was.

Zawsze znajdą się osoby które komentują a nie wiedzą o czym piszą. Z resztą takich dzieci jak "Donek" w sieci dużo więc nie ma się czym przejmować lepiej ich zostawiać w spokoju bo echo zęby im wybije. Co do gildii będę miał kilka osób dla was.

O to super:) Świeża krew zawsze jest w cenie:)

Bardzo dobra ekipa, spędziłem miłe chwile w SWTOR i GW2 z flagą IX. Zapewne i w ESO dołącze do nich bo właśnie zacząłem grać w tą gierkę.

Jak wygląda sytuacja na DC

Dużo graczy?

to jednak DC a nie EP ? ok pomyliłem frakcje :P

Jak wygląda sytuacja na DCDużo graczy?
Jeszcze ani razu nie poczułem się samotny ;)

Z życia IX Kohorty!



Dnia 15 czerwca o godzinie 21, podczas I zebrania członków sekcji ESO IX Kohorty, które odbyło się w świątyni w Wayrest (Redidication Shrine), nasi rekruci odebrali swoje pierwsze, należne im awanse!



W związku z tym, tytuł Legionisty od tego dnia noszą:


-Gott


-Stanis


-Rivellen


-Alstelor



Co więcej, awans do rangi Optio otrzymali również gracze:


-Rivellen - odpowiedzialny za rekrutację


-Sebwolk - Raid Leader PVP



Wszystkim naszym kolegom gratulujemy awansów i liczymy, że będą one jedynie motywacją do dalszego działania! ;)



mvnvdg.jpg



A jeśli Ty chcesz stać się kiedyś częścią podobnego wydarzenia - zapraszamy do złożenia podania!


Więcej informacji na samej górze ;)


Kroniki IX Kohorty!


Niedawno nasz oficer od PVP - Sebwolk - przeprowadził gildyjne szkolenie z zakresu potyczek frakcyjnych. Na evencie omówiliśmy najważniejsze aspekty kampanii, poznaliśmy różne taktyki, nauczyliśmy się obsługi maszyn oblężniczych... oraz przystąpiliśmy do ofensywy!
Nie obyło się bez potu, krwi i łez... oczywiście przeciwników gdy dostawali od nas porządne lanie! Na naszych twarzach nas obecne były jedynie łzy ze śmiechu! :D

Stań się jednym z obrońców sztandaru! Stań w szranki razem z nami! Zasil nasze szeregi i wzmocnij potęgę zarówno DAGGERFALL COVENANT jak i IX Kohorty!


Z cyklu: "IX Kohorta na wesoło" ;)

Prawdziwa gratka dla amatorów mody! Najnowsze modele narzutek z kolekcji LATO15! IX Kohorta ustanawia najnowsze trendy po stronie DAGGERFALL!




Twoja kobieta narzeka, że nie ma co na siebie włożyć? Sam nie masz w co ubrać się na imprezę? Twoja szafa świeci pustkami? Nie z nami!

Nosisz buty w odcieniach sinokoperkowej marchwi wpadającej w błękit oceanu lazurowego wybrzeża?

Dzięki zastosowaniu uniwersalnych kolorów nasze narzutki pasują do wszystkiego!

Boisz się, że z wakacyjny nadmiar kilogramów odbierze Ci animuszu? Nic z tych rzeczy - przecież czarny wyszczupla!

DO NABYCIE TYLKO I WYŁĄCZNIE W IX KOHORCIE!

//Zawartość humorystyczna tego postu jest odzwierciedleniem mojego poczucia humoru, więc jeśli do kogoś taka forma nie przemawia, proszę nie budować sobie wyobrażenia, że wszyscy członkowie są równie sztywni co ja ;)

Kolejny event i kolejna dawka emocji! Dzięki zaangażowaniu IX Kohorty w walkę, udało się odzyskać oraz przejąć wiele kluczowych strategicznie fortów oraz posterunków, a zarazem przywrócić i utrzymać równowagę sił na mapie!


Ku chwale IX!

Podczas jednego z eventów PvP, sekcja ESO dzięki wielkiej odwadze i waleczności odbiła z rąk wroga Elder Scroll of Alma Ruma i zwróciła go do Świątyni!
Największym poświęceniem wykazał się nieulękły Amonhell, który podjął się przeniesienia Zwoju we własnym ekwipunku.

Dołącz do nas, poznaj niezwykłych bohaterów i przejmij z nami kontrolę nad Cyrodiil!