ESO jak to jest z tymi ekspansjami i DLC>

Hej, chciałbym się dowiedzieć jak to jest z tymi dodatkami w ESO. Kiedyś kupiłem ESO w wersji Tamriel Unlimited. Teraz ponieważ mam więcej czasu wróciłem do tytułu. Na stronie widzę, że wyszło bardzo dużo DLC / ekspansji i stąd moje pytanie. Otóż, jeśli się nie mylę to w przypadku kupna nowego dodatku wszystkie poprzednie są również wliczone niejako w cenę. Jak to wygląda natomiast w przypadku tej wersji bazowej, którą mam ? Czy muszę kupować wszystkie dodatki po kolei, czy również mam to aktywowane w ramach Tamriel Unlimited (poza najnowszym rozszerzeniem). Aktualnie rozpocząłem jakiś wątek z dragonguard’s, czego wydaje mi się wcześniej nie było, a wiem, że jakiś dodatek traktował o smokach. Wiem, że jest ESO Plus, ale ponieważ normalnie mam mało czasu na grę i wchodzę od czasu do czasu, to bardziej interesuje mnie model b2p.

Przed zakupem każdej “paczki” DLC masz opisane co w niej zawarte jest. Zazwyczaj było tak, że jak kupowałeś “paczkę” DLC to dostawałeś wszystkie poza najnowszym.

1lajk

Kupujesz Eso Plus i masz wszystkie DLC i inne ułatwienia .
Eso Plus jest tanie więc chyba każdego stać na 30 dni :slight_smile:
Obecnie według ankiety z Czerwca tego roku aż 86% osób zagłosowało że nie warto grać w tę gre . W ankiecie głosowało 715 osób .
Pozdrawiam :slight_smile: