ESO-PC-EU Szukam Guildi

Cześć, tak jak w tytule szukam ludzi do wspólnej gry, w ESO jestem nowa, grałam jednak w wiele innych tytułów, ale to nie zmienia faktu, że mam wiele pytań :slight_smile:

tylko DC i +18 lat

@edit: znalazłam godnych kamratów :slight_smile:


Gildia tradeingowa Odahviing Trade Guild, masz też na discord zakładkę z listą innych polskich gildii.

1lajk

Jeśli grasz na Trialu (a ten pozwala na grę w pt, bo przyznam ze nie mam pojęcia) to można się zgadać na jakieś wspólne granie, aktualnie dobilem 18 lvl, ale nie widzę przeszkód zacząć od nowa, ale to tylko luźna propozycja.

nie polecam,
Każą płacić tygodniowy haracz za samo uczestnictwo w gildii, nic wymiernego nie dając w zamian.
Ludzie spoko ale zasady po*ebane :slight_smile:

Zasadnicze pytanie - idziesz w end game czy robisz questy i fabułe . Gildie w TESO to porażka samo comunity to również porażka bo 90% osób gra solo. Chaty praktycznie martwe . Masz eso+ czy grasz bez ? Granie bez eso + nie ma sensu - nie masz dostępu do połowy dg , mały bg etc. Cóż dużo mówić w tej grze nie ma co robić na end game prócz robienia achivmentów lub speedrun - gra nie posiada gear progresu . Jedynie CP progress. Które najszybciej nabijesz w party grindując. Jak coš możemy pobiegać bo mam chęć znowu pograc w TESO priv.

Dają ci miejsce w gildii która ma swojego kupca i możesz sprzedawać swoje itemki. Taka jest myśl gildii handlowej. Coś za coś.
Spot kupca to nie są grosze i żadna gildia tego spota nie otrzymuje za darmo.

EDIT
A przy okazji wszedłem sobie właśnie do gry i z ciekawości popatrzyłem na ta gildię i mają coś takiego wpisane.
Min 50 k sprzedaży co tydzień albo 10k tego niby haraczu. 50 k tygodniowo to jest nic. Kompletnie nic. Sam sprzedaje w gildii Valinor więc co nieco o handlu wiem.

Bardzo dobra odpowiedź. @miroll myśli, że wszystko jest za darmo :wink:

Faktycznie 50k w ciągu tygodnia zarobić to pikuś, ja nic takiego nie sprzedaję, a już 500k mam prawie nabite. Nawet te 10k tygodniowo do banku wpłacić jak nic nie sprzedajesz to przecież drobne jak za gumę kulkę, a dobre miejsce na tradera swoje kosztuje, bo to się gildie o nie targują za golda którego mają na koncie.

Jak to nie ma gear progresu ?
Ja teraz ponad tydzien dropiłem jeden set 5 piece, teraz już piąty dzień ciukam non stop dunga jednego żeby uzbierać drugi 5 piece, potem znów veta nie wiem ile razy na monster set którego nie ma ze skrzynek, jak skończę to jeszcze arenę na fire staff. Weż tu jeszcze transmutów nadrop żeby boony w itemach dopasować. Najlepsze jest to że to na razie zwykłe itemy, zaraz będę to wszystko ponownie robił z jakąś stałą ekipą, bo to jeszcze trzeba Perfected zdobyć. Jaki znowu brak gear progresu ? xD
Pominę już fakt, że każdy w ESO niezależnie od klasy może robić wszytkie trzy specjalizacje używając ogólnodostępnego armory, a zrobienie jednej dobrze wymaga tony czasu.

jak chcesz pograc to zapraszam na dc szarej straży mój nick FejsuPL jak cos biegam skyshards Discord —> https://discord.gg/eAzvaqcRfm

1lajk

Ile godzin dziennie przez te 5 dni jeśli moge wiedzieć?

1lajk

do kogo to pytanie

No masz przecież napisane dla kogo jest jakie pytanie/odpowiedź :smiley:

oki

Więc jeżeli nie chcesz sprzedawać swoich itemków w super wypaśnym kupcu (xD, masa gildii które mają lepszych) to NIC a NIC od nich nie masz a i tak trzeba płacić.
Dlatego wolałem dodać tą informację dla wszystkich tych, których najbardziej obchodzi dobra zabawa, a nie płacenie komuś za to że istnieje - być może nowa koleżanka nie szuka gildii w której trzeba płacić za swoje miejsce :).

ja mam ponad 20 mil ale nie zamierzam dzielić się bandą randomów w jakiejś gildii =). Dużo bardziej wole podzielić się zarobkami z kimś z kim miło spędzam czas niż obligatoryjnie płacić haracz za kupca (nie ważne czy korzystasz czy nie)’

1lajk

to zajebista gildia, że musisz im płacić, haha. Myślałem, że liczy się fajna i zgrana ekipa, ale tutaj biznes robią :smiley:

Dziwnie to zabrzmiało. Gildia = rodzina a tutaj trzeba niestety stety płacić :wink:

A za bilety na mecz aby dany mecz obejrzeć to nie płacicie? No niby jesteście tym fanem 30 lat danego klubu a oni chcą od was i tak kilkadziesiąt złoty za bilet pomimo że chcecie się tylko dobrze bawić na meczu i dopingować drużyne z rodzinką :smiley: wszyscy w ESO tacy odklejeni są że nie rozumieją że w dobry spot trzeba najpierw zainswestować? A tu ludzie chcą na gotowca widze wszystko mieć pomimo że te 50k to pare godzin gry wtf ręce mi opadają jak to czytam haha

1lajk

Ponawiam pytanie bo widze Pan DzikiTaki jest ślepy albo nie odpowiada na niewygodne pytania " ile godzin dziennie przez te 5 dni jeśli moge wiedzieć "