ESO pytania

Hej! mam pytanie co do ESO. Gram Dragonknightem, w drzewku ardent flame pasywki daja bonusy dla skilli opartych o ogniu. Niektore takie skille można morphować w trucizne. Wtedy normalnie ten skill dostaje bonusy z pasywki?

Jesli masz pasywke ktora zwieksza flame dmg a morphujesz skilla na poison dmg to pasywka nie bedzie dzialac na niego. Staminowe morphy sa po to by uzywali ich staminowi dd.

Ok. dzieki za odpowiedz.
Zastanawia mnie jaki jest rekomendowany zestaw broni dla Orca Dragonknighta? Aktualnie smigam 2h + bow ale nie jestem do konca przekonany co do tego zestawu.
Zastanawiam sie bardziej nad DW albo 1hshield + BOW. Co sądzicie??

https://alcasthq.com/ tu masz wiele buildow dobrych dla poczatkowych graczy i endgame, aczkolwiek w endgame powinienes zdobywac sam doswiadczenie i eksperymentowac.

Jesli dla czystego grania casualowego bez znaczenia co grasz, jak chcesz cos powazniejszego to juz lepiej grac meta albo porzadnymi buildami.

Ok, a jak to jest z depozytem. Postacie mają wspólny depozyt? Czy jak inaczej przesylać itemy na swoją drugą postać?
Duga sprawa. Czy jest jakieś bezplatne mieszkanie z questu? Kiedyś usuwałem questy i nie wiem czy nie usunąłem takiego.

Odsiezam bo ciągle nie mam odpowiedzi na te pytania. Licze, ze ktos odpowie :slight_smile:

Tak, depozyt jest wspólny i tak, jest z questa.

  1. bank jest wspólny na całe konto
  2. w IS w “quest starter” (czy jakoś tak) masz questa na darmowe mieszkanie. Jednak ostrzegam że to jest zwykła klitka metr na metr, ciężko tam by było choćby łózko wstawić :stuck_out_tongue: