ESO vs GW2

Witam, strzelam że było od cholery takich tematów ale ciekawi mnie AKTUALNA sytuacja, wiadomo że obie te gry są TOP razem z WoWem, FFXIV itp.
Mianowicie co jest lepsze? chce sobie kupić jedną z tych 2 gier i zależy mi na fajnym gameplay i bardzo dużej ilości graczy.
Co więc wybrać?

zarówno ESO jak i GW 2 podstawkę masz za free więc możesz sobie wypróbować jeden i drugi tytuł. w obu grach jest bardzo duża populacja. wszystko zależy od tego który tytuł bardziej Ci przypadnie do gustu. Zaznaczę tylko że GW 2 jest tańsze (2 dodatki) a ESO ma tego zdecydowanie więcej

A co muszę dokładniej kupić by mieć dostęp do całego contentu w ESO? tam jakieś pety czy kostiumy mnie nie obchodzą, zależy mi by nie odstawać w ekwipunku i dungeonachm chciałbym mieć dostęp do wszystkiego.

dokładnie nie pamiętam, ja grając w ESO wykupiłem po prostu ESO plus które kosztuje 50 zł miesięcznie w ramach tego masz dostęp do wszystkich dodatków po za najnowszym plus 1650 CROWN do wydania w item shopie


tak wygląda to cenowo

Kupujesz to
https://account.elderscrollsonline.com/store/product/eso_collection?_ga=2.58213098.1909390200.1557071982-527473765.1554748055

Masz tam 2 Chaptery Summerset i Morrowind

  • DLC imperial city
  • DLC Orsinium
  • DLC Thieves Guild
  • DLC dark Brotherhood
    dodatkowo aby miec reszte DLC to placisz abonament 50zl
    No i najnowszy dodatek Elsweyr który wychodzi za niecały miesiąc, koszt okolo 120zl

Czyli bez abonamentu mogę mieć wszystko ale na jakieś dodatki nie dające przewagi mogę zapłacić 50zł ale nie muszę?

czy ty pzreczytales to co napisalem?
TESO Collection zawiera 2 platne chaptery Summerset i Morrowind + 4 pomniejsze DLC
Jesli chcesz miec wszystko odblokowane to kupujesz TESO Colletion za 200zl + oplacasz abonament 50zl(nieobowiązkowy)

Bez abonamentu i tego TESO Collection za 200zl nie masz polowy dungeonow i triali(rajdów)

Kiedyś juz pisalem o tym ze w TESO trace 2 razy więcej kasy niz w World of Warcraft
Zeby mieć all content w TESO to musisz trochę złotówek wydawać i to regularnie

Trochę słabo w takim razie to wygląda w ESO, ciekawi mnie jakim cudem to ma tyle graczy jak trzeba bulić non stop.

Wystarczy ruszyć dupe do pracy i nie być sknerą
wychodzę z założenia ze jak komuś coś sprawia przyjemność to to kupuje, tymbardziej ze tutaj piszemy o 50zł/msc a nie 500.000

Pracuję od dawna, ale utrzymanie z żoną 2 dzieci, domu i samochodu swoje kosztuje, dodam że fajki i jedzenie też swoje kosztują, tu nie chodzi o bycie sknerą tylko bardziej o poważne życie człowieku :smiley:

tez mam rodzine i mieszkanie, muszę robić standardowe opłaty
Z tym ze ja bez nałogów, nie palę i nie pije alkoholu bo ćwicze a na tym to lekko 500zl miesiecznie się traci

Ty palisz fajki, ja kupuje za to abonament

1lajk

O gw2 najwiecej tutaj:

https://forum.mmorpg.org.pl/t/gw2-czy-ff-xiv/109237/6?u=majki83

I quick look;

Cenowo: dwa dodatki w promo za 100zl
Dlc lacznie ok 150zl(to cena laczna bo dlc sa jako sezony i epizody)
Dodatki i dlc nie trzeba miec a jak sie chce to nie wymaga chronologii. Dlc mozna kupic za gold z gry. Jak juz grasz to pozniej dlc sa za free.

@Majki83 Ci zarzucił GW2
Tez Ci polecam, gra świetna, mało medialna ale świetna, bardzo dobrze zbudowany świat, GW2 ma najlepsze World bossy z fajnymi mechanikami
Wypytaj się Majkiego nt. GW2 bo ma duzą wiedzę o tej grze

No i nie wydajesz fortuny tak jak na TESO, maks 100zl i cieszysz sie calym contentem

1lajk

Gdzie masz tą podstawkę TESO za free? Założyłem konto i widzę, że 80 zł kosztuje. Nie ma triala żadnego?