ESO w 2022 roku dla gracza WOW?

Warden lub Necro - najbardziej uniwersalne klasy, które - w zależności od lini skillów, setów i rasy - mogą być Tankami, DPS lub Healerami.

PS Pozdrawiam z gry (wyślij nick (@username), a wspomogę Cię goldem)

2022-05-08_103454

Warden Magickowy daje radę solo i w pve? Zależy mi na graniu jedną klasą cały kontent.

Bez problemu. Ponadto w nowej aktualizacji wchodzi spoory boost na miśka Wardena.

1lajk

Warden spoko klasa. Fajne ma skille do leczenia jeśli chciałbyś pobiegać na pvp

1lajk

ja gram łucznikiem pod stamine i jest git :slight_smile: na razie przegrane 250h i 190cp juz.

ta gra nigdy nie umrze :smiley:

Teso to tragiczny wybor dla gracza wowa poniewaz w teso nie ma progresu , 99% ludzi gra soolo , obecnie dostajesz z dungow te itemy ktore ci brakuja xd czyli nie ma random loota… teso to nie mmorpg … A 99% ludzi to casuale wchodzace na 2h w tygodniu …z czego i tak wiekszosc ludzi odpuszcza po miesiacu gre albo i szybciej .

250h i 190cp ? …190cp to sie robi w dzien.

Wiesz że są ludzie którzy nie spuszczają się nad każdą grą i przynajmniej starają się czerpać radość i przyjemność z tego co robią? Jak stary dziad co mówi “ja w twoim wieku byłem starszy”

Czyli tym bardziej gra dla mnie.

Jeżeli nie przeszkadzają ci exploity, lagi, desync (szczególnie w pvp) + mega pojebany balans to graj

Jak grasz na jakimś drewnie to nie dziwne że masz lagi XD

I5 7500, 16 GB ram, r470 4 GB + światłowód 600 mb/s
Po prostu serwery zenimaxu są mega chujowe

Ja mam połowę gorszego kompa i nic mi nie laguje… Nie grasz na jakimś azjatyckim serwerze? ;d

Jeżeli guru poleca grę, to lepiej sobie odpuścić eso, zwłaszcza jeżeli jego wiedza i umiejętności co do tej gry odzwierciedlają newsy po których widać, że często nie ma bladego pojęcia o czym mówi i wprowadza nieświadomie w błąd przez brak kompetencji jedynie próbując kreować się na obeznanego, po czym ludzie wytykają błędy i się ośmiesza xd mnie i wielu innych jego zapewnienia jedynie utwierdzają w przekonaniu, by tytułu nie ruszać, bo zwykle spuszcza się nad shitem a krytykuje spoko gierki, także ten.

Słaby z bardzo prostego powodu - to gra Singleplayer ale z innymi graczami obok.

Newsy a posty to dwa różne światy. Po za tym jakbyś tak patrzał na to co pisze guru i na podstawie tego nie chciał grać w jakieś gry, to nie grałbyś w nic

2lajki

Jak chcesz się skupić na lore i questach to dobrze trafiłeś. :slight_smile:
Więcej napisałem tutaj, gdyby Cię ciekawiło moje zdanie.
Jeżeli zależy Ci zachowaniu spójności fabularnej, to najpewniej będziesz musiał wykupić ESO+. W innym wypadku będziesz miał pewne dziury fabularne - ta lista pokazuje w jakiej kolejności przechodzić regiony w grze, ale problem polega na tym, że część zawartości (np. dungeony i regiony) musisz wykupić osobne, bo nie wchodzą nawet w skład Chapterów (przykładowo, kupując nadchodzący High Isle nadal nie będziesz miał dostępu do Clockwork City, Orisinum itp.).

1lajk

Dzięki za linka, zapisuję. ESO+ już wczoraj kupiłem i mam zamiar cisnąć całą fabułę. Tylko się bawię klasami, czy sorc, warden czy NB, żeby wybrać a za 3 tygodnie nie żałować wyboru.

Powodzenia w wyborze klasy. Pamiętaj, że rasa też ma znaczenie :slight_smile:

1lajk

Dunmer Mag Sorc. Chciałem MagDena, ale wszystkie filmy na YT z ostatnich miesięcy mówią, że magden fajny, ale inne klasy wszystko robią lepiej :wink: