ESO w 2022 roku dla gracza WOW?

Słaby z bardzo prostego powodu - to gra Singleplayer ale z innymi graczami obok.

Newsy a posty to dwa różne światy. Po za tym jakbyś tak patrzał na to co pisze guru i na podstawie tego nie chciał grać w jakieś gry, to nie grałbyś w nic

2lajki

Jak chcesz się skupić na lore i questach to dobrze trafiłeś. :slight_smile:
Więcej napisałem tutaj, gdyby Cię ciekawiło moje zdanie.
Jeżeli zależy Ci zachowaniu spójności fabularnej, to najpewniej będziesz musiał wykupić ESO+. W innym wypadku będziesz miał pewne dziury fabularne - ta lista pokazuje w jakiej kolejności przechodzić regiony w grze, ale problem polega na tym, że część zawartości (np. dungeony i regiony) musisz wykupić osobne, bo nie wchodzą nawet w skład Chapterów (przykładowo, kupując nadchodzący High Isle nadal nie będziesz miał dostępu do Clockwork City, Orisinum itp.).

1lajk

Dzięki za linka, zapisuję. ESO+ już wczoraj kupiłem i mam zamiar cisnąć całą fabułę. Tylko się bawię klasami, czy sorc, warden czy NB, żeby wybrać a za 3 tygodnie nie żałować wyboru.

Powodzenia w wyborze klasy. Pamiętaj, że rasa też ma znaczenie :slight_smile:

1lajk

Dunmer Mag Sorc. Chciałem MagDena, ale wszystkie filmy na YT z ostatnich miesięcy mówią, że magden fajny, ale inne klasy wszystko robią lepiej :wink: