ESO "Wielki" Powrót

Witam mam może dość głupie pytanie ale w 2015 roku kupiłem ESO . Wbiłem maksymalny wtedy możliwy level i natłok pracy zmusił mnie do odpuszczenia tego tytułu. Teraz chciałbym wrócić i patrząc na ilość dodatków nasuwa mi się pytanie… JAK?!

ile musiałbym wydać aby być na bierząco?
czy są jakieś zmiany o których powinienem wiedzieć ?
czy to nadal jest tytuł wart uwagi ?

Z góry dzięki za poświęcony czas. :wink:

Prawdopodobnie potrzebujesz najnowszego dodatku Summerset (obecnie w okolicach 60pln) i premki za 15$ miesiecznie lub taniej jesli wezmiesz dluzszego suba. Summerset da Ci dostep do najnowsze4j zawartosci a premka odblokuje wszystkie mniejsze dlc ktore wyszly wczesniej wlacznie z Morrowindem (jesli chcesz je ogrywac ze wzgledu na historie). Morrowinda mozna rowniez kupic oddzielnie za jakies 30-40pln
Dodatkowo razem z premka dostaniesz crown stone (walute premium 1500 sztuk ) za ktora mozesz sobie pozniej sam kupic wybrane dlc. Zatem najlepiej chyba wziac 2 dotatki za okolo 100pln ograc je a potem
premke na kilka miesiecy jesli chcesz dostep do ‘mniejszych dlc’, poczym ogrywac sobie te dlc ktore Cie interesuja a za walute premium ktora dostaniesz za posiadanie premki kupic sobie reszte contentu albo odkladac ja na przyszle dlc i zrezygnowac z suba. Mozesz tez zrobic odwrotnie i zaczac od premki ogrywajac sobie najpierw dlc a pozniej jak nie bedziesz mial co robic wziac Morrowinda i Summerset. Obecnie Morrowind uznany zostal za dlc wiec mozna go ograc tez w ramach posiadania premium.

Moze troche zawile to wytlumaczylem ale chodzi o to zeby majac premium ograc content ktorego nie bedziesz chcial kupic i zrezygowac z Eso plus a walute premium przeznaczyc na content ktory bedziesz chcial posiadac po zrezygnowaniu z premki.

Wg. mnie premka w ESO jest konieczna chyba, że chcesz tworzyć masę dodatkowych postaci które posłużą za dodatkowe miejsce w banku. ESO+ daje nam przecież magiczny craft bag bez limitu miejsc na surowce.

1lajk

A moim zdaniem nie kupuj żadnych dodatków, dlc. Tylko premka, masz dostęp do wszystkich dlc wtedy +1500 crown points +nielimitowane miejsce na surowce ( bez tego lipnie się potem gra ;/ ). Aby grać i być dobrym wcale nie potrzebujesz dodatków, większość z nich wprowadza tylko jakąś swoją fabułę, tak na prawdę nic nowego. W moim odczuciu to te wszystkie dodatki to jest kopiuj wklej w innym nieco opakowaniu, 0 nowości, świeżości, nie dają żadnej przewagi! Oczywiście istnieją sytuacje jak np. Grałem sobie dragonknightem pod staminę i chciałem go zrobić na pvp, na tamten czas zalecany na niego set był dostępny do wycrafcenia w dodatku morrowind, więc bez dostępu do dlc nie mogłem go wykonać. Ale nic nie stoi na przeszkodzie aby ktoś z gildii to za Ciebie zrobił lub możesz odkupić w auction house. Teraz powiem krótko, chcesz to graj za darmo, nie będziesz gorszy. Chcesz bardziej komfortowej gry że tak powiem, płać abonament. Nie wydawaj osobno kasy na dlc, dodatki.

Summerstet jest najnowszą zawartością, która niczym sie nie różni od najstarszej zawartości. Nie ma w tym dodatku tak na prawdę żadnych nowości ani niczego co mogło by dawać przewagę :stuck_out_tongue:

@Rasun
Ja właśnie tylko ze względu na to opłacałem premkę, teraz już nie gram bo mnie te ich dodatki nudzą. Gra bez tego craft baga jest później dość uciążliwa, bez całej reszty spokojnie można grać.