ESPER - Z czym to sie je? Pytania

Witam

Mysle czy nie zacząć grac w wildstara jednak nie czuje coś tych klas... Czym dokladnie w late game jest esper? Czy to jest summoner?(mozna go tak zrobić?) Czy co? Jest to klasa pod single target w late game czy aoe?

Przy okazji jestem dość...kolekcjonerski ze tak to ujme. Lubie zbierać mounty i wygląd do transmogów

No i widze ze jest 8 miejsc na skille to jest limit? Jak tez jest z tworzeniem wlasnych buildow i rotacji w tej grze?

Na temat espera ci się nie wypowiem bo nim nie grałem. Natomiast mogę ci powiedzieć jak jest z kolekcją w WS
Stroje/armor:

ogólnie w WS jest o tyle fajnie, że z wyglądem masz pełną swobodę, czyli ktoś kto nosi heavy armor może mieć wygląd z light armora :D. Masz dostępne cztery sloty ka kostiumy, które sam sobie ustawiasz. Sama zmiana wyglądu nic nie kosztuje jedynie farbowanie(farbki dostajesz z wielu rzeczy aż ciężko wymienić wszystko). Możesz zapisać 350 różnych wyglądów, a jeśli by ci to nie starczyło możesz dokupić miejsce za kasę bądź za walutę w grze. Jest tez sklep z kostiumami i tu podobnie, albo za kasę albo za walutę w grze.

Mounty:

Niektóre wiem że dropią z bossów ale wydaje mi się że większość jest dostępna za różne waluty dostepne w grze.

Skille:

Można mieć 8 skilli na pasku chyba że jakiś addon pozwala na jakoś to ominąć. Buildy i rotacje możesz zrobić samemu nic nie stoi na przeszkodzie choć wiadomo że poświecisz na to masę czasu i liczenia :D

P.S
Sorry za mały haos w tym poście ^^

Co do Twojego pytania o Espera, to najbliżej mu do typowego maga - dosyć długi czas castowania, wysoki dmg, ranged a przy tym light armor. Nie powiedziałbym, że to summoner, chociaż posiada skille, które pozwalają mu przyzwać takie potworki, które walczą z Tobą. Co do AoE, to posiada sporo skilli i takich, jak i single target :) W porównaniu do walki innymi postaciami, esper jest bardzo statyczną klasą.

A ja bym powiedział, że jest pewnego typu summonerem. Przywołuje jakieś potworki, mało do wyboru ale jednak, a do tego przywołuje czy wywołuje miecze i inne ostrza spektralne w przypadku dps.

Możesz go zrobić zarówno pod aoe jak i single target.

A ja bym powiedział, że jest pewnego typu summonerem. Przywołuje jakieś potworki, mało do wyboru ale jednak, a do tego przywołuje czy wywołuje miecze i inne ostrza spektralne w przypadku dps. 

Możesz go zrobić zarówno pod aoe jak i single target.

Jeśli patrzeć stricte na wygląd skilli, to tak - jest summonerem :D Każdy jego skill polega w sumie na przyzwaniu czegoś, czy to miecze, zwierzaki, skała z nieba itp itd :D

Esper to typowy burster dps. Mozna go zrobic pod aoe lub single w zalenosci od upodoban ale wiekszosc leci single buildem ( wyjatki bg gdzie potrzbea wiecej aoe ). Mozna tez zrobic z niego sumonera wtedy ma nieziemskie survi dzikei life-steal.Buildow uzywanych jest sporo tak na prawde mozna kombinowac.

A jeszcze takie pytanie są tu pety, czy coś w ten deseń i co do Espera da sie zrobić by jakies cosie za nami ciągle latały? Bądz stworki ktore dłużej z nami walczą niz raz zatakują badz wskakuja w przeciwnika i znikają^_^

Jezeli dobrze zrobisz build pod "sumoner esepra" to stworki beda mialy 100 % uptime podczas calej walki. Jedna po za nia znikaja.

A pety są w tej grze ^^

To teraz najwazniejsze pytanie. Jest tu jakiś referal, osoba ktora by mi pomogła? Coś jak w wowie 300% do xp, wbija sie full lvl w 3 dni. I mozna leciec end content? Jak tak to pm z info.

Przyznam szczerze, ze wow mnie zaczyna strasznie męczyc :c

To teraz najwazniejsze pytanie. Jest tu jakiś referal, osoba ktora by mi pomogła? Coś jak w wowie 300% do xp, wbija sie full lvl w 3 dni. I mozna leciec end content? Jak tak to pm z info.

 

 

Przyznam szczerze, ze wow mnie zaczyna strasznie męczyc :c

Teraz jest chyba jeszcze bonus XP na 2 tyg (chyba zostało do końca 1 tydzień) a po za tym nie ma tam czegoś takiego jak "referal" a lvl cap wbijesz w jakieś 2-4 dni i na paru lvlach dostajesz potki na boost XP.

Witam

Mysle czy nie zacząć grac w wildstara jednak nie czuje coś tych klas... Czym dokladnie w late game jest esper? Czy to jest summoner?(mozna go tak zrobić?) Czy co? Jest to klasa pod single target w late game czy aoe?

Przy okazji jestem dość...kolekcjonerski ze tak to ujme. Lubie zbierać mounty i wygląd do transmogów

No i widze ze jest 8 miejsc na skille to jest limit? Jak tez jest z tworzeniem wlasnych buildow i rotacji w tej grze?