Eu Hajs

Otóż nie polecam dawania sobie hajsu przez wysyłanie mailem. Pozdrawiam Adminów Gry itp którzy banują ludzi którzy wysyłają innym duże kwoty pod pretekstem Sellania golda za realny hajs itp po czym daja możliwość odbanowania jeżeli kupi się 2000AC - 20 euro :) To jest aż smieszne :P

Ja tam nigdy problemu niemialem z przesylaniem golda przez email na inna postac :) A tak wgl :D Pozdrawiasz adminow DNEU na polskim portalu mmo ? Nie lepiej Ticketa im wyslac ?

Wszyscy znamy te uczucie, kiedy wybieramy sobie tytuł, w jaki pragniemy grać, następnie okazuje się, że ta gra ma słabe community i politykę gry.

Mieszane uczucia ostatecznie dopuszczają nam myśl zrezygnowania z gry, która zostaje wypełniona.

Zostaje tylko brak w sercu i ból, na który jest specjalna maść.

#Captchan Pisałem do nich, napisali mi ze mają dowody na to ze sprzedawałem Golda za kase :D i podali te 2 opcje + ze jezeli nie wybiore ktorejs to moje wiadomosci beda ignorowane ;D

Aha Rozumiem... Ale nie plac 20euro za odbanowanie bo to jest bez sensu. Co oni wgl sobie mysla ;/ Moze pograj sobie na Prywatnym Serwerze :P Polecam BlueDn :)

Otóż nie polecam dawania sobie hajsu przez wysyłanie mailem. Pozdrawiam Adminów Gry itp którzy banują ludzi którzy wysyłają innym duże kwoty pod pretekstem Sellania golda za realny hajs itp po czym daja możliwość odbanowania jeżeli kupi się 2000AC - 20 euro :) To jest aż smieszne :P