Eu

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sytuacja na serverze EU, jak z populacją czy ciężko o randomową drużynę grając od począku, czy jest P2W, i czy mam jeszcze szansę osiągnąć to co reszta graczy (high-lvl`owych)?

nie masz szans , od razu poszukaj priva .

Gdyby ktos jeszcze mógł się wypowiedzieć na ten temat, będę wdzięczny.

Nigdy nie dogonisz elity, oni już osiągnęli wszystko a ty zaczynasz.

Widze sami znawcy :)

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sytuacja na serverze EU, jak z populacją czy ciężko o randomową drużynę grając od począku, czy jest P2W, i czy mam jeszcze szansę osiągnąć to co reszta graczy (high-lvl`owych)?

EU nie wiele odstaje od wersji koreanskiej. Praktycznie 1 lub 2 patche. Populacja jest wysoka, mnostwo ludzii biega w miastach. Jesli chodzi o pt to tak srednio, lepiej grac z zaufanymi ludzmi, jednak jesli juz chcesz grac z randomami to sa specjalne wyszukiwarki gdzie dobiora ci lub bedziesz mogl sam wybrac pt do ktorego chcesz dolaczyc. P2W? Z E R O ! W IS same donejtowe ubranka i pare bzdetow. Jasne ze masz szanse ! Nie sluchaj powyzszych kolegow bo nie maja pojecia co pisza... Poswiecisz troszku czasu na gre i tez mozesz byc topowym graczem !

Dziękuję bardzo za odpowiedzie.

Tamat zamknięty.

hahahahaha znawca dragon nest sie odezwał co gra w tere online na serverze GF ( GF = poraszka )

Napisał bys cos na poziomie a nie " hahahahaha" . Wtf? Na DN mam pare postaci wyexpionych, a ze gram teraz w tere to nie oznacza ze nie zagladam do DN. Pozdrawiam i zycze wiecej oleju w glowie.

EU nie wiele odstaje od wersji koreanskiej. Praktycznie 1 lub 2 patche.
Seems legit. KR ma 80 cap, za 2/3 miesiące dostaną nowego smoka, maja jedna więcej postać niż EU, gdzie niedawno 70 cap wyszedł. Różnica między KR a EU to co najmniej rok patchow.

Co nie zmienia faktu, ze lepiej grac na EU. Przynajmniej moim zdaniem. Lepszy ping, dużo ludzi. A i 70 cap fajniejszy, osobiście koncze z DN'em jeśli nie zrobią czegoś ciekawego na 80. Jak do tej pory to najgorszy cap jaki był.

Widze sami znawcy EU nie wiele odstaje od wersji koreanskiej. Praktycznie 1 lub 2 patche.

Z tym sie akurat nie zgodze. EU jest daleko do tylu od KR. Zacznijmy od tego ze my mamy cap 70 i dopiero co Chaos Modes i HG jady na lvl 70 dostaniemy, nawet Aru Arendel Challenge nie mamy. Wiec 1 czy 2 patche do tylu to malo powiedziane.

Ludzi jest duzo ale powodzenia z szukaniem pt pod koniec tygodnia (czwartek / piatek) Wiekszosc ogarnietych graczy ma juz porobione wszystko wiec zostaja mniej ogarniete randomy.

Chciałem się dowiedzieć jak wygląda sytuacja na serverze EU, jak z populacją czy ciężko o randomową drużynę grając od począku, czy jest P2W, i czy mam jeszcze szansę osiągnąć to co reszta graczy (high-lvl`owych)?