EuroAion - Prywatny Serwer 4.6

Krótko i na temat:
Jeżeli masz za dużo czasu przez Epidemie Covid-19 to zapraszam do gry.

  • Serwer został uruchomiony w grudniu.
  • Serwer stoi na wersji gry 4.6 (Katalamy)
  • Serwer działa na wykupionej licencji czyli jest poniekąd legalny? i nie powinien zostać zamknięty? Tak ja to rozumiem.
  • Serwery stoją we Francji.
  • Działa Klient 64 Bitowy.
  • Item Shop nie jest Pay2Win.

Jakby ktoś był zainteresowany to piszcie w tym temacie, ogólnie gra około 1500 osób na jednym serwerze, jest pełno Polaków i chyba cała śmietanka Barusowa ^^

Szukamy ludzi do wspólnej gry. Jesteś zainteresowany? Wbijaj!

Z chęcią bym sprawdził, ale ta zabójcza prędkość pobierania…

1lajk

Spróbuj przez Torrenta ja pobierałem normalnie i pobierało mi całą noc, mój kumpel przez Torrenta ściągnął o wiele szybciej.

To samo, normalnie pobiera mi wszystko 24mb/sek, a tu mam max 600 kb, aż tak mi nie zależy, niech coś z tym zrobią, dopiero wtedy dam szanse temu serwerowi, jezcze na głowę nie upadłem żeby w tych czasach pobierać grę 17h…

Polacy są po stronie Ely czy Asmo?

1lajk

asmo czy ely?

1lajk

Są po obydwu stronach ^^
Jest pełno Polaków i kiedy mówię pełno to mam na myśli setki naszych rodaków. My akurat gramy po stronie Asmo oczywiście.

Dobra, zaczynamy z żoną po stronie asmo. See ya :slight_smile:

1lajk

Czy ktoś może wstawić instalkę na jakiś normalny upload, google drive czy coś, bo ta na prawdę jest jakaś tragedia, pobierze mi się 200 mb z prędkością 900kb/sek, później spada do 30kb. A po chwili już w ogóle się nie pobiera, podziwiam was, za cierpliwość, bo ta prędkość pobierania jest naprawdę żałosna, i zniechęca do gry…

Ja ściągałem poprzez Direct i trwało to całą noc, mój kumpel z którym teraz gram przez Torrent pobierał godzinkę, próbowałeś? Gdzie ja Ci to wstawię? Nie ma chyba Upload’ów które pozwalają wrzucić tyle GB. Jeżeli znasz to zapodaj to Ci wstawię.

Ale pobierał przez torrent, czy przez luncher i zaznaczył opcję pobierania prze torrent, bo aktualnie wyskakuje mi komunikat że wszystkie porty torrent są w użyciu… Nie wiem czy się śmiać czy płakać.
No dobra, przez torrent jest niby te 6 mb/sek, pytanie na jak długo, wcześniej po minucie spadało do 30 kb… No nic, pozostaje mieć nadzieję że do wieczora się pobierze.

1lajk

On pobierał poprzez tą drugą opcję bezpośrednio przez Torrent

No to ja mam aktualnie 1/do2 mb na sek… i jeszcze przeszło godzina pobierania, do 3h… no nic trza czekać
Mam tylko nadzieję, że osiągnięcie zegokolwiek na tym serwie, trwa dłużej niż pobieranie

@Adartaer Powiedz mi jak wygląda sprawa z end game? Bo aktualnie gram na destiny 3.5 gdzie populacja jest około 4k wieczorem i czasem cieżko znaleźć ekipe na Rentusa/Tiamat a tu przy 1.5k moze być dużo gorzej. Pvp w underground katalam/north i south istnieje? Bo nie ukrywam na tym mi zależy najbardziej a jednak te mapy są całkiem duże…

Na to pytanie Ci nie odpowiem na tą chwilę, bo sam gram tam drugi dzień i mam dopiero 33 lvl :blush: Ogólne LFG żyję i co chwilę widzę jak ludzie piszą:
“[Location] Ely a lot of ely”

Zabójcza prędkość na tym luncher, wczoraj pobrałem przez torrent klienta w godzinę, a dziś update 190 mb, i idzie jak krew z nosa

Żeby w tych czasach trzeba było klienta gry pobierać z torrent to jest śmiech na sali .
Właścicielom serweru polecam zamknąć grę jeśli nie stać ich na serwer pod klienta .

To musisz im to napisać na forum, bo tutaj raczej tego nie odczytają xD a tak poważnie klient klientem, ale na serwerze lagów żadnych nie uświadczylem, także bez paniki.

Jakby ktoś chciał wspólnie pograć to zapraszam, wbijajcie śmiało ^^