EuroAion szukam ludzi :)

Halko, szukam sympatycznych osób do gry na serwerze prywatnym EuroAion 4.6
Dopiero zacząłem, mam bardzo niski lvl.
Chciałbym na luzie z kimś pograć, pogadać, po prostu miło spędzić czas.
Wymagany discord, zaproszenie wyśle na PW, więc jak jesteś chętny/chętna to zapraszam serdecznie i życzę miłego dnia :slight_smile:

Poszukaj na grupach na FB albo w grze na LFG. Tutaj raczej nie znajdziesz nikogo.
Jest kilka grup na FB:

  • Aion Polska
  • EuroAion Polska
  • Aion EU Community
1lajk

ja szukalem z miesiac temu do euro aion ale nikt sie nie zglosil i nie chcialo mi sie solo grac

bump

Ogólnie lepszy już jest imo serwer
Game Coast obczaj sobie ^^

Moim zdaniem nie warto już ruszać Aiona, chociaż sam właśnie zacząłem grać po raz 2 na EuroAion to widzę że jest coraz gorzej. Grałem w ostatnie wakacje i było całkiem okej jak na taką nostalgiczną podróż, polaków całkiem sporo na LFG i w ogóle dało się pograć. Ale im dalej w las tym gorzej, większośc polskich legionów to totalne dno, ludzie robią jakieś chore akcje, kłótnie i problemy. Żeby znaleźć ogarnięty legion to trzeba się naszukać i sporo nerwów stracić. Jako, że jest mało osób to chcąc nie chcąc robi się instancje z tymi samymi ciągle (mówię tu o endgame). Podobnie jest z sidżami (nie wiem jak to po angielsku sie pisze xd). Jest tez kilka bugów i np ja suro wchodzisz tylko po angielsku bo inaczej ciebie wywala, albo jest problem z jakimś questem czy zliczeniem glory. Elyo dostają po dupie a przynajmniej dostawały jak ja grałem i to była tylko randomowa bieganina. Teraz jak sobie pograłem to już polaków nie widac tak na LFG, więcej ruskich jest zdecydowanie. Aion ma wysoki próg wejścia w Endgame i niestety większość ludzi będzie wymagało od ciebie ogarniania wszystkiego, a legiany to coraz ambitniejsze i nie biorą cię na Kate jeżeli nie masz gearu z Katy xDDD. Także moim zdaniem nie warto ruszać trupa jakim jest Aion, czasy świetności ma już dawno za sobą a i priv pokazuje że z gówna bata nie ukręcisz. Jedyny plus że nie ma P2W ale i tak by cos porobić to trzeba mieć ludzi “ogarniętych” i gear

gra ktos jeszcze ?