[EVE Echoes] Polski Aliance rekrutuje!

Witajcie !

Chcialbym was zaprosic do polskiego alliansu w nowo otwartym EVE Echos !

Zajelismy Stacje NPC w Null Secu (Systemach gdzie wszystko wolno, a szczegolnie PVP) i zajmujemy sie wszystkimi mozliwymi galeziami rozgrywki w mobilnym eve.

  • Codziennie czynimy krzywde blizniemu :crazy_face: rozwalajac statki w pvp !!! -Mamy wielu doswiadczonych FC z Duzego EVE Online o kazdej praktycznie dnia czy nocy mozna znalesc flote szukajaca guza!!!
  • Zorganizowane PVE z dosiwadczonymi Fleet Comanderami,
  • Skrzydlo produkcyjno logistyczne.
  • Czeste skolenia dla ludzi ktorzy zaczynaja dopiero swoja przygode w swiecie mobilnego EVE.

Na ta chwile zrzeszamy 5 najwiekszych polskich korporacji:
Korpo, Pan, PGE, ZBJ i PANG.

Jesli chcialbys sprobowac swoich sil w tym universe zapraszam na nasz aliasowy discord.

Pozdrawiam!

Niewidka

1lajk

To ma być rekrutacja ? Nie róbcie komedii. Po dołączeniu do Discorda, podajecie nazwy Corpów i informację ,żeby do nich dołączyć… Reszta Discorda zablokowana.
Mamy dołączać randomowo do Corpów, które znamy tylko z nazwy ???

Czesc

Korpy sa oddzielne tylko przez mechanike gry.
Wszystkie korpy maja te same prawa i obowiazki i roznia sie tylko nazwa z tad rozpisywanie sie o nich jest bezcelowe.
Jesli chcesz sie czegos dowiedziec wystarczy zapytac na ogolnym zawsze czuwa jakis rekruter ktory bardzo chetnie odpowie na twoje pytania.

Pozdrawiam

NIE polecam!
Tak zwany “sojusz” rekrutuje do Corpów randomowo. Gdy przyjęto mnie do jednego z nich, odesłano mnie na Discord, na którym nikt nie raczył mi odpowiedzieć na proste “Witam” . Po 2 dniach otrzymałem maila w grze, że będą czystki. Jako, że na discord przez 2 dni nie wszedłem, zostałem wykopany bez podania przyczyny.
Moja kariera w sojuszu trwała 3 dni, a poza tym corpy mają ustawiony podatek 5%, więc nabijają kasę z graczy, a graczy mimo to, że grają, nawet nie sprawdzają.
Sojusz to typowa masówka jak w WOWie, nastawiona na ilość, a nie jakość graczy.
Liczę, że wkrótce pojawi się jakiś Corp, w którym można się będzie dobrze pobawić.
Przykro mi za tak negatywną odpowiedz, ale tak to wygląda na chwilę obecną…

Ekhm… " Jako, że na discord przez 2 dni nie wszedłem, zostałem wykopany bez podania przyczyny."
Masz przyczynę, stawiamy na integrację i wspólną grę. Duchów nie potrzebujemy.

“Moja kariera w sojuszu trwała 3 dni, a poza tym corpy mają ustawiony podatek 5%, więc nabijają kasę z graczy, a graczy mimo to, że grają, nawet nie sprawdzają.”
Jeden z najniższych podatków… są korpy z podatkami 25% i wyżej. Ty myślisz że to się samo utrzymuje? Hangary, SRP i cała reszta rzeczy o których nie masz pojęcia?

“Przykro mi za tak negatywną odpowiedz, ale tak to wygląda na chwilę obecną…”
A mi przykro że się wypowiadasz nie mając pojęcia o czym piszesz :slight_smile:

Btw. skoro tak źle nas opisujesz, skąd ponowne podanie?

Alliance Sewer Maintenance Squad SOON ! -Update

Chcialbym wam wszystkim przedstawić nasza inicjatywe w uniwersum EVE Echos jest nią Alians o nazwie SERVER MAINTENANCE SQUAD.

Jestesmy organizacja ktorej udalo sie zgromadzić wiekszosc polskiego community w grze, wspólnie eksplorujemy każdy jej aspekt a przede wszystkim uczestniczymy w wojnach o terytoria, choć żeby zawojować serwer i pozostawić trwały ślad potrzebujemy Twojej Pomocy!

Jestesmy swietnie zintegrowana organizacja ktora mieszka w Null Security, posadamy systemy ze stacja (odpowiednikiem miasta z innych MMO).

Z końcem roku zostanie w grze dodana mechanika zajmowania przestrzeni, wtedy aby wbić polska flage w mapę a potem utrzymać ją potrzebna nam będzie pomoc każdej osoby nie bojącej się spróbować swoich sił w uniwersum mobilnej EVE.

Oto czym się zajmujemy w telegraficznym skrócie:

A teraz do rzeczy!

Oferujemy:

Codzinne floty PVP!

Weterani w prowadzeniu flot poprowadzą cię do boju a jesli bedziesz chcial naucza prowadzić floty, dowodzić albo specjalizować się w różnych aspektach walki w tej grze. -a warto wspomnieć że EVE jest to jedyna gra MMO gdzie kilku graczy z umiejętnościami i pomyslem moze rzucic wyzwanie praktycznie dowolnej ilości innych graczy i wygrać! A w razie utraty statku podczas bitwy organizacja oslodzi ci strate refundujac ci okret!

12nas vs 80 locallow:

30nas na 100 podczas dwu godzinnej kampani w telgraficznym skrocie:

Produkcja, wydobycie:

Każda osoba chcąca zajac sie produkcja wydobyciem i szeroko pojęta logistyka znajdzie u nas zawsze coś do roboty. Bez mistrzów Zen notrzy potrafiących cierpliwie zajmowac sie industrialna częścią gry nie byłoby w niej statków, więc jeśli zdecydujesz się podążyć ta droga na pewno zjadziesz tu towarzystwo na paskach asteroidów, radę jak przetrwać i optymalizacja wyników czy zyski, Alliance oferuje programy skupu twoich produktow czy pomoze sie odkuc refundujac statki po stracie.

PVE

Nasi gracze pomogą zapoznać się i rozwinąć skrzydła we wszystkich aspektach zarobku w grze: poczynając od flot graczy na anomalie(typ raidów), przez misje w high secu ( Eve odpowiednik Questów) kończąc na handlu i legalnych w tej grze malwersacjach finansowych!

Akademia szkoleniowa:

Dla wszystkich kotrzy chca zaczac swoja przygode mamy Akademie szkoleniowa, w której doświadczeni instruktorzy pomogą ci sie zaznajomic z każdym aspektem tej gry. Program dla początkującym pomoże ci zdobyć niezależność finansowa, rozwinąć skille potrzebne ci w wybranych aspektach gry oraz zintegrować się z naszymi strukturami i w efekcie pomóc nam budować polski Alians.

Jeśli jesteś gotów spróbować swoich sił w uniwersum EVE zainstaluj gre! Wejdź na nasz discord a my pomożemy ci zacząć !

SOON Wants YOU

1lajk

Zapraszamy do S00N. Jesteśmy Polskim community w eve echoes i częścią dużej kolicji The Salient która znajduje się w null secku. Dzięki temu nasz sojusz ma dostęp, do wszystkich aspektów gry. Oferujemy działalność misjonarską w high i low secku, anomalie wysokiego poziomu oraz wysokiej jakości pasy asteroid. Ponadto oferujemy PvP w różnej skali, od wielkich bitew po małe gangi w low secu.

Co oferujemy?

  • Profesjonalne wsparcie ekspertów znających grę od podszewki
  • Wyspecjalizowanych producentów produkujących od fregat po capsuler outposty.
  • Doświadczonych graczy chętnych do pomocy.

Co oczekujemy?

  • Dołączenia do naszego Discorda, oraz mikrofonu w celu łatwiejszej komunikacji.
  • Zaangarzowania w życie comunity i sojuszu.

W razie dalszych pytań kontaktujcie się z [PAN]DarthJanek lub [PAN] Greg Stec przez naszego discorda. https://discord.gg/HsaXa3H

Podania można składać do:
-[PAN] Polska Akademia Nauk
-[S00N] See You S00N.
-[KORP] Polska Korporacja

                                                                                      See You SOON!

Rekrutacja dalej trwa, serdecznie zapraszamy.
Podania można składać do:
-[PAN] Polska Akademia Nauk
-[S00N] See You S00N.
-[KORP] Polska Korporacja

Jak tyko sobie naprawię chłodzenie w lapku, to się zgłoszę - a może być problem, bo jest problem z podzespołami i innymi takimi, natomiast ja obecnie siedzę chory na chacie i nie mogę tego zweryfikować. Powodzenia

Rekrutacja dalej trwa, serdecznie zapraszamy.
Podania można składać do:
-[PAN] Polska Akademia Nauk
-[S00N] See You S00N.
-[KORP] Polska Korporacja
-[HIIT] High Industry Technology
Zapytania Proszę składać na (https://discord.gg/HsaXa3H) i do CEO korporacji [PAN]DarthJanek [PAN] Greg Stec [HIIT] High Industry Technology Mordrag.