Eve online

szukam kogoś do pogrania w eve online jestem nowym graczem

uo

up

Witaj najlepiej jakbyś kogoś znalazł z podobną ilością SP co Ty masz obecnie.Proponuje wejść na chat Polish w grze.Najlepiej jakbyś zapisał sie do jakiejś szkółki np Szescienna Geometria lub Akademia CBC. Tam nauczą Cie wiele rzeczy.Napisz co więcej w których rejonach sie poruszasz, jaką frakcję wybrałeś na start.

Zrób nowe konto z czyjegoś reflinka, to dostaniesz 1 milion niezalokowanych skill pointow, czyli 20 dni skillowania, robisz Epic Arc Sisters Eve czyli 52 misji jako małe wprowadzenie, dostaniesz tez za to jakieś standingi z frakcjami i troszke iskow na początek, robisz FW dołączając do Amarr albo Caldari, u tych drugich podejrzewam ze bedziesz w stanie kosic pewnie 100milionow isków na godzine jak nie wiecej, ale to dlatego ze w tej chwili są OGROMNE bonusy, za jakis czas moze sie to odwrocic, ale jako ze jestes nowy to polecam do nich dolaczyc (jesli nie jestes obcykany w systemach to wybierz Amarr, raczej tez nie bedziesz narzekał) potem srednia zarobkowania moze byc 50m/h, niski prog wejscia bo wystarczy fregata T1, wg mnie można zarobic więcej niż na raceniu w nullu w jakimś imperium, spolecznosc w EVE jest zaskakująca niedawno ktos mnie zestrzelil, a potem dawał mi różne rady co zrobiłem źle i staliśmy się kompanami ( ͡° ͜ʖ ͡°) w low secu więcej nauczyłem się o pvp w trzy dni niż na byciu care bearem w null secu przez cztery miesiące. Dołącz tez do korporacji low secowej. Ogólnie nie polecam polskich korporacji null secowych, bo się zanudzisz. Po skończeniu samouczka początkowy hajsik możesz zarobić na eksploracji (słyszałem ze ktos na tym w pierwszy dzien gry zarobił 70m, będziesz mogl sobie zafundować fregate T1 do factional warfare ;p) albo salvagowaniu wracków po bitwach pvp. Przede wszystkim nie daj sobie wmówić, że gra jest jakoś super skomplikowana, bo przez to możesz mieć opory w uczeniu się.