Everlook WoW Vanilia Gildia <Pierogi> Horda szuka graczy!

Witam start servera 11 Listopada zaczyna od patcha 1.2 PVP, 25 000 ludzi na serverze discord całkiem sporo wg szykuje się 2 Nostarius albo Elysium.

Casual/Semi-Hardcore – EU – Horde – MS>OS+1/LC
Jesteśmy przyjazną gildią, która rekrutuje każdego bez względu na poziom umiejętności, doświadczenia czy osobiste cele. Dążymy do osiągnięcia naszych celów i postępów w treści we własnym tempie, bez obaw o parsowanie lub min-maxing. Chcemy być wyluzowani i dobrze się bawić!

Harmonogram
Raidy Pewnie Piątek, Sobota, Niedziela wieczorkiem / popołudniem jak nam będzie pasować, na pewno dogadamy w jaki dzień i o której godzinę.

Oczekiwania
Nie oczekujemy, że każdy będzie miał najlepszy sprzęt; jednak oczekujemy, że wszyscy zrobią wszystko, co w ich mocy. Służymy radą i zasobami tym, którzy tego potrzebują. Przynieś ze sobą wszelkie możliwe materiały i wzmocnienia i daj z siebie wszystko!

World Buffy nie wymagane ale mile widziane !

Loot/Łupy
MS>OS+1/LC
Jeśli wypadnie przedmiot, który jest dobry dla twojej głównej specyfikacji, możesz go brać. Jeśli nikt inny nie potrzebuje przedmiotu do swojej głównej specyfikacji, możesz rzucić na niego dla swojej off-spec. Niektóre przedmioty będą należeć do LC do poszczególnych ról - priorytetem będą tanki i uzdrowiciele.
Dołącz do nas !!!