Expienie

Witam, mam prośbę.

Czy ktoś miałby chwilkę czasu żeby przetaksować moją sezonową postać? Niedawno wróciłem i zbytnio nie chce mi się zaczynać od nowa całego procesu expienia.

Byłbym bardzo wdzięczny :D Jakby co mam dodatek, mikrofon i serwer ts, jeżeli by się chciało wtedy porozmawiać, bo wiadomo, samo expienie nudne.

Witam, mam prośbę. Czy ktoś miałby chwilkę czasu żeby przetaksować moją sezonową postać? Niedawno wróciłem i zbytnio nie chce mi się zaczynać od nowa całego procesu expienia.Byłbym bardzo wdzięczny Jakby co mam dodatek, mikrofon i serwer ts, jeżeli by się chciało wtedy porozmawiać, bo wiadomo, samo expienie nudne.

Sezon powoli dobiega końca, wiec może lepiej poczekaj na drugi i wtedy zacznij od nowa.

Sezon 1 konczy sie w Srode 4.02 o godz. 4:00 p.m. CET

Sezon 2 rozpocznie sie w Piatek 13.02 6:00 p.m. CET

Właściwie nie zależy mi na nagrodach sezonowych, a na samej postaci, bo w końcu postać sezonowa po sezonie staje się normalną postacią.

Może po prostu podam tu mój battle tag :) jakby ktoś był chętny to piszcie do Megamus#2205.

Witam, mam prośbę.

Czy ktoś miałby chwilkę czasu żeby przetaksować moją sezonową postać? Niedawno wróciłem i zbytnio nie chce mi się zaczynać od nowa całego procesu expienia.

Byłbym bardzo wdzięczny :D Jakby co mam dodatek, mikrofon i serwer ts, jeżeli by się chciało wtedy porozmawiać, bo wiadomo, samo expienie nudne.