Exteel - poradnik rejestracj

Zanim przejdę do tematu chciałbym powiedzieć że to mój pierwszy poradnik więc proszę o wyrozumiałość. Tak w ogóle to ten "poradnik" napisałem dawno temu jednego takiemu ziomkowi jakby co ująć ładnie. Pomyślałem sobie, i dopiero teraz wpadłem na ten pomysł żeby ten mój poradnik wrzucić tu. Przeglądałem trochę forum i nic ciekawego nie znalazłem. A więc przejdę już do tematu.

(W Exteela grałem dawno temu, już nie pamiętam kiedy, więc dokładnych nazw nie będę podawał bo mi z głowy wyleciały.)

A więc:

1.Zarejestruj się na NC coś tam... to banalne.

2.Aktywuj konto na NC coś tam.

3.Zarejestruj się na Forum NC cos tam Exteel (to jest przymusowe)

4.Aktywuj konto na forum.

5.Zarejestruj się na PlayPal czy coś takiego (to także przymusowe)

6.Aktywuj konto na PlayPal.

7.Logując się na NC stronie głównej (najlepiej ściągnij Laungera czy coś takiego to cie od razu na stronę firmy przeniesie czy coś takiego).

8.na stronie NC wskaż grę w którą bendziesz grał danym kontem.

9.Aktywuj konto do Exteela.

10.Zaloguj się na PlayPal i ustaw tam zarobki... jakie kol wiek bo może być pobierana mała opłata za rozpoczęcie gry ale wątpię w to.

11.Ściągnij grę.

12.Sprawdź na stronie dostępność gry czy jest on czy off line.

13.Jak będzie ci wyskakiwać informacja ze nie zostałeś połączony z serwerem to sprawdź czy nie masz na poczcie emaila jeszcze jakiegoś który aktywuje konto, bo tych emali może być sporo.

Mogą być błędy ortograficzne, ale mniejsza oto. Mam nadzieje że ten poradnik komuś pomorze to mojemu ziomkowi pomógł :D

Dziękuję za uwagę pozdro ;)

NcSoft < to jest to NC coś tam, jakoś dziwny ten poradnik, no ale cóż ważne że jest ;D zawsze się można coś tam dowiedzieć.

lol...przeceż exteel jest darmowy grałem w niego! :blink:

Zanim przejdę do tematu chciałbym powiedzieć że to mój pierwszy poradnik więc proszę o wyrozumiałość. Tak w ogóle to ten "poradnik" napisałem dawno temu jednego takiemu ziomkowi jakby co ująć ładnie. Pomyślałem sobie, i dopiero teraz wpadłem na ten pomysł żeby ten mój poradnik wrzucić tu. Przeglądałem trochę forum i nic ciekawego nie znalazłem. A więc przejdę już do tematu.

(W Exteela grałem dawno temu, już nie pamiętam kiedy, więc dokładnych nazw nie będę podawał bo mi z głowy wyleciały.)

A więc:

1.Zarejestruj się na NC coś tam... to banalne.

2.Aktywuj konto na NC coś tam.

3.Zarejestruj się na Forum NC cos tam Exteel (to jest przymusowe)

4.Aktywuj konto na forum.

5.Zarejestruj się na PlayPal czy coś takiego (to także przymusowe)

6.Aktywuj konto na PlayPal.

7.Logując się na NC stronie głównej (najlepiej ściągnij Laungera czy coś takiego to cie od razu na stronę firmy przeniesie czy coś takiego).

8.na stronie NC wskaż grę w którą bendziesz grał danym kontem.

9.Aktywuj konto do Exteela.

10.Zaloguj się na PlayPal i ustaw tam zarobki... jakie kol wiek bo może być pobierana mała opłata za rozpoczęcie gry ale wątpię w to.

11.Ściągnij grę.

12.Sprawdź na stronie dostępność gry czy jest on czy off line.

13.Jak będzie ci wyskakiwać informacja ze nie zostałeś połączony z serwerem to sprawdź czy nie masz na poczcie emaila jeszcze jakiegoś który aktywuje konto, bo tych emali może być sporo.

Mogą być błędy ortograficzne, ale mniejsza oto. Mam nadzieje że ten poradnik komuś pomorze to mojemu ziomkowi pomógł :D

Dziękuję za uwagę pozdro ;)