[F2P] Equilibrium - poszukiwani ludzie do wspólnej rozgrywki

Cześć,

szukam ludzi którzy być może grają na serwerze Equilibrium, czyli tym najnowszym chyba. Jak wiadomo, świat gry czasem odstrasza pustkami, co nie przeszkadza zbytnio w singlowej rozgrywce (ba, nawet czasem pomaga - wszystkie moby są Twoje i itemki do questów dropią jak głupie), ale nie ukrywam że dobrze byłoby czasem z kimś porozmawiać na czacie, nie wspomnę o jakiejkolwiek gildii, która gra na chillu bez żadnego parcia na ranking. Szukam właśnie na Equilibrium, ponieważ…

… no właśnie. Co do Allodsa to mam mnóstwo wspomnień, więcej tych dobrych. Jestem graczem który pierwszy max cap Lv. jaki pamięta to 40. Czyli początki wprowadzenia Gipat a potem Kirah. To i owo znam, chociaż nie ukrywam że dużo się pozmieniało do dzisiaj.
Ostatni raz zagrywałem się w to namiętnie w 2015 roku, jednak z tamtej gry niewiele wyniosłem i przestałem aż do niedawna. Postanowiłem stworzyć nową postać (nie ukrywam że przyciągnęły mnie do tego prezenty dla newbie, z których mało co udało mi się uzbierać w swojej poprzedniej jakby grze) i zacząć właśnie na nowym serwerze.

Obecnie jestem gdzieś w okolicach Lv. 55, natomiast postać stoi na lokacji dla Lv. poniżej 30 (boost do expa robi robotę), więc niechybnie zbliżam się do momentu gdzie w grze, prócz questów dziennych i farmienia nie będzie do roboty nic tak naprawdę. Pamiętam czasy, gdzie siedziało się z ludźmi z gildii i wchodziło do gry tylko po to właśnie żeby pogadać. Brakuje mi dawnego klimatu.

Jeśli ktokolwiek ze starszych graczy (jeszcze sprzed polskiego serwera) jakimś cudem czyta tego posta, to z tej strony Fortuner - dawniej Summoner Elf, obecnie Psionic również Elf. Jeśli dopiero chciałbyś zacząć grać, to również chętnie pogadam, wprowadzę do świata, wspomogę w questach czy coś.
Bo nikt nikomu nie każe latać na jakieś BG… Ale polatać statkiem, czy pozabijać wspólnie jakieś przerośnięte wiewiórki to zawsze raźniej. :slight_smile:

Pozdrawiam. :wink:

Fortuner || Elf || Psionic || Leauge