F2p mmo

SIEMA, WRAZ Z GARSTKĄ ZNAJOMYCH CHCEMY SOBIE PYKNĄĆ OD NOWA W JAKIES MMO Z NASZEJ LISTY (NIŻEJ) , KTÓRE WEDŁUG WAS JEST WARTE POŚWIĘCENIA CZASU A KTÓRE “OLAĆ” OCZYWISCIE "F2P " A RACZEJ FREE 2 START.

OT LISTA;
METIN2
TERA
BLESS
NEVERWINTER
DDO
GENSHI IMPACT

LOTR I STAR WARS ODPADA :c

POZDRAWIAMY

GI mało wspólnego z mmorpg ma ale fajnie się pyta przez kilka dni potem nudy;)
Tera ledwo żyje
Bless dla mnie skopany system wali + p2w ale to trzeba samemu przetestować i ocenić walkę.

z tej listy polecał bym DDO o ile grafika nie odzuca. swoją drogą jestem ciekaw czemu lotro nie tam bym się tylko do grafiki przyczepił.

Tak z poza listy polecam.

GW2
Warframe
Destiny

a coś co łatwo ogarnąć? bez GW2 i warframe a Destiny to b2p przecież a bez dodatków nie pogra za dużo

wszystko poza metinem

Lepiej grać w wowa na trialu czyli do 20lvl bo i tak jest więcej kontentu niż w tych wszystkich wymienionych grach razem wziętych :slight_smile: ew. tera ale to nudny powtarzalny grindownik. Jak koniecznie f2p to polecam jakiś prywatny serwer wowa, wciąż jest tego pełno.

Hej Jeżeli chodzi o liste to metin2,tera,bless , GI odpada na 100% bless zamkna zaraz przeciez . Jeżeli chodzi o neverwinter to p2w pojawia się w chwili wbicia max lvla bo potrzeba ci peta , najlepiej premium , pozatym jeżeli interesuje cie wizualnie lub min/max rasa to też musisz kupić , mounty nie eventowe też item shop. Kiedyś było tego mniej i było lepiej aktualnie da się grać ale jeżeli jesteś graczem typu min/max to powiesz że duże p2w.

Jezeli moge ci coś zaproponować z poza listy dołącz do nas na Riders Of Icarus gramy aktualnie we 4 mamy priesta nawet. Gra fajnie wygląda wizualnie, ma ciekawe dungeony, jedynie lvlowanie na questach latanie od iwana do pogana ale neverwinter podobnie jeżeli nie interesuje cie lore. Mamy gościa co wbija w 30 min 50 lvl i dzięki temu możesz ominąć 70% questów i jechać głównym. (lvl daje tylko skile i możliwość rozdania talentów przy czym już dungeona na 25-30 możesz mieć cięzko solo zrobić nawet na 50 )

Jest tam spoko kontent dla party ( world bosy, dungi,raidy) jak i solo(40 pietrowy dung) , łapanie wszystkiego co spotkasz ( 80% nie humanoidów możesz oswoić jako pet/mount) 2 zony pvp jedna server vs server druga każdy na każdego z twojego.
Do wyboru berserk,wizard,assasin,ranger,tricker(loli supp), guardian,priest i magican(loli warlock)
AwQgQ4A
ridersicarusbeta_1811823b
RidersOfIcarus-Mounts-MMOHutsFeature
Jeżeli cię zacheciłem pobierz na steam i server koroshimo :slight_smile: więcej info na dc tu lub na priv skygrey#2436 https://discord.gg/gkx6RpttWB

PS. Gra wydaje się bardzo pusta przez to że większość lokacji jest podzielona na chanele od 3 do 6 także cieżko trafic na kogoś questując ale zapewniam że ludzie grają. Chanele są po to aby każdy miał szanse złapać bosa który respi się np 7h :slight_smile:
Głównie przez nie rozumienie mechaniki chaneli ludzie mówią że gra martwa XD

Czy ta gra nadal ma tylko serwery NA? Bo z tego co pamiętam nie było kiedyś serwerów na EU.
Jak wygląda sprawa patchy i nowego contentu? Jest on jakoś sensownie dodawany czy zapomnieli o gierce?

Szczerze to każda gra z wymienionych ma coś za uszami. Pytanie na jak długo chcecie się zatrzymać i jaki jest wasz cel. Jeżeli graliście w WoWa to niestety przyzwyczaja do tego, że lvlowanie nie jest przygodą a smutną rzeczywistością i przeszkodą przed “prawdziwą zawartością gry”.
Jeżeli na max 1-2 miesiące to wszystko się nada (nawet p2w Bless i Metin). Jeżeli chcecie na dłużej to chyba żadna z tych gier nie jest na tyle warta uwagi (może poza Neverwinterem, który jest sensownie aktualizowany i całkiem przyjemnie się w niego gra). Genshin Impact ma tyle z MMO wspólnego, że aż wcale. Niby można grać razem, ale niczym się nie będzie różniło to czy robicie to solo czy razem.
Jeżeli nie zależy wam na przewaleniu się przez lvlowanie, aby jak najszybciej zobaczyć że w sumie to nie ma co robić w grze, albo jest spieprzony grind to polecam FFXIV na free trialu (o ile wam stylistka nie przeszkadza). Contentu na trialu jest tyle, że ze spokojem zapełni te kilka miesięcy do momentu potrzeby kupienia dodatków i abonamentu.
Razem ze znajomymi jesteśmy tzw. WoW refugees i zrobiliśmy dłuższy przystanek w Finalku. Początki są trudne i bardzo zniechęcające, ale powyżej 30 lvla się gra rozkręca - historia nabiera sensownych kształtów, odblokowują się advanced specki. Dodatkowo będąc na tym trialu macie możliwość zrobienia dwóch rajdów w trybie savage (odpowiednik mythica) co stanowi pewne wyzwanie :smiley:
Jeżeli nie FFXIV to może wyłapiecie na jakiejś promocji ESO (koszt 32 zł na STEAMIE do 31 sierpnia), zawartość samej podstawki to też kilka miesięcy zabawy, a przez to że większość osób bardzo dobrze zna świat Elder Scrollsów to historia, questy i eventy są mega ciekawe.

Z tego co mi wiadomo to TERA na serwerach EU trochę jest martwa i wszyscy grają na NA.

Podsumowując:
Jeżeli sugestie niezbyt się wpisują do waszej listy i chcecie koniecznie zagrać coś z niej to Neverwinter lub Tera (ale tylko na serwerach NA). Najbardziej bym z tej listy się wystrzegał Metina (gameforge [hatfu!]) oraz Blessa (jest to niestety szybki skok na kasę ze strony Neowizu bo jeszcze nie spłacili długu za pierwszego Blessa).

Jeżeli to odnośnie mojej gry to oczywiście serwer koroshimo to EU

Tak, odnośnie ROI. Kiedyś miałem podejście do tej gry, ale mnie trochę zniechęciła.
Trzeba gierkę pobierać na steamia czy jest oficjalny launcher?

steam

Polecam DDO, świetna gra do grania w party z kumplami.

Kolo pisze o tym, że Bless jest P2W a potem rekomenduje BDO LOLOLOLOLOLO

naucz się czytać DDO a nie BDO. BDO jest dla mnie nie grywalne ta gra ma tylko zajebista reklamę

Zdecydowanie jak grupą to DDO spróbujcie - sam sie wciągnąłem mocno i pomimo wieku w party jest zabawa jak ktoś w pułapkę wejdzie albo “przypadkiem” zabije się członka party :wink:

1lajk

Zwracam honor i posypuję głowę popiołem. Mea Culpa

Z listy polecam Neverwinter niedawno weszła nowa klasa bard

Witam , dziekuje za udzielenie się w wypowiedzi i na sam początek sproboje Icarusa a jak nie siądzie to ddo ze znajomymi a jak to nie odpowie nam to chyba uderzymy WOW’a ale martwi nas czy jest sens dla casuali którzy chcą się pobawić a nie spinać poślady, grind nam nie przeszkadza sam w sobie, ale jednak wow do jest spora gra do ogarnięcia . DO ZOBACZENIA :slight_smile:

warframe mmo w sam raz dla zabyw robisz tylko misje nie musisz grandzić gra na strat prowadzi przez rączkę dużo różnorodności zwykłem misje/ pvp / walki w kosmosie / frakcje itp na casuali którzy nie chcą się zaangażowany i wydwać kasy najlepszy plus system walki jest mega fajny i przyjemny