F2p Mmorpg?

Czesc wszystkim ! Szukam jakiegos mmorpg f2p zalezy mi na tym zeby bylo duzo ludzi online jakies fajne wspolne dungeony expy itp ogolnie nacisk na party nie lubie grac sam, chcial bym tez zeby bylo jakies pvp/areny

Gralem w:
Cabal
Silkroad
Neverwinter
Tibia
GW2 ( Nie przypadlo mi do gustu )
Troche w Aiona i Tere ale jakos na dluzej nie zostalem.

Co polecacie ???

W pierwszej kolejności polecam słownik. Można fajnie wyfarmić i grindować język polski.
Po pewnym czasie ten grind przydaje się w end game.

Pozdrawiam :slight_smile:

Wszystkie MMO f2p są martwe, więc na tłumy graczy raczej nie masz co liczyć. Jedyne co mi przychodzi do głowy to Albion Online, parcie na party jest tam bardzo duże, ale to bardziej sandbox niż typowe MMO ala WoW.

Zamaist marnować zycie w mmo to kup sobie gothica 2 z NK a do tego dx11 i returninga AB i masz 200h godzin gry albo i wiecej. Ja sam obecnie mam około 70 a jestem w 4 rozdziale i nie robiłem nowych map. Jest co robić i fabuła została mocno rozwinięta. Ewentualnie luknij w ten link to projekt gothic mmo - nacisk na roleplay
https://elisium-roleplay.pl/?fbclid=IwAR11ds7nUrhNEqDUIaqiHJzWGeTXCLd3PbJuVEzIA7duW5uLD0nux1438vE#

Szerokim łukiem omijaj kyrmira :stuck_out_tongue:

A ja polecam sie nie dopierdalać :wink: twoj komentarz jest tu zbedny. A pisal bede tak jak mi sie podoba :slight_smile:

czemu kyrmira omijać?