Facebook dla twoich postaci z gier mmo/rpg

Czy chodzi wam o takie coś jak Guildwork ?

Przemawia przez Ciebie zawisc.. ciemnej strony mocy strzez sie .. Pomysl bardzo dobry, niszowy, ciekawe tylko czy pierwszy na swiecie

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli coś jest głupie i chore lub po prostu mi się nie podoba to muszę być zawistnym z*ebem.

Problemem nie będzie to, że trzeba podać level, statystyki, ekwipunek, ale to żeby te dane były jakoś weryfikowane. Pomysł jest dość ciekawy, ale wszystko właśnie zależy od prawdziwości danych jakie byłyby wrzucane na konto.

Jeżeli uda nam się szybko rozwinąć to chcemy nawiązać współpracę z dystrybutorami gier i samymi wydawcami w celu weryfikacji statystyk itd. :)

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli coś jest głupie i chore lub po prostu mi się nie podoba to muszę być zawistnym z*ebem.

Dla Ciebie może być głupie i chore - każdy ma własną opinię, którą trzeba uszanować. Nikt nie zmusza Cie do zmiany swojej opinii :)

Czy chodzi wam o takie coś jak Guildwork ?

Mógłbyś podlinkować? Nie znamy takiego narzędzia a bylibyśmy bardzo wdzięczni za pokazanie nam go! Trzeba znać swoją konkurencje :)

Jeżeli uda nam się szybko rozwinąć to chcemy nawiązać współpracę z dystrybutorami gier i samymi wydawcami w celu weryfikacji statystyk itd. :)

Musisz wiedziec ze liczy sie to z kosztami i nie malymi. Jestescie w stanie zaplacic? Zwroci wam sie to?

Dla Ciebie może być głupie i chore - każdy ma własną opinię, którą trzeba uszanować. Nikt nie zmusza Cie do zmiany swojej opinii

Tak powinno właśnie być. Ale krew się we mnie gotuje gdy ktoś zarzuca mi coś co jest nie prawdą ( w tym wypadku zarzucono mi zawiść, choć wyraziłem tylko swoją opinię na ten temat, nawet jeśli była to forma żartu).

spoko nie mam nic przeciwko ale nie mozecie korzystać z naszej klasy? z tego co wiem tam sie zrobiła wylegarnia różnych pbfów i fanowskich profili (darmowa stabilna baza danych) a szkoda zasmiecac fejsbuka zeby sie kazdemu na tablicy cos wyswietlało

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli coś jest głupie i chore lub po prostu mi się nie podoba to muszę być zawistnym z*ebem.

Z tym zjebem to sa Twoje slowa :D

Chore?? To nie jest chore... Chore to sa chinskie okulary bez szkiel, cale z drewna , ni to ladne, ni modne, ni drogie, a sprzedalo sie w miliardach egzemplarzy na swiecie i nie jeden juz do roboty nie chodzi bo swoje zarobil na nich.

Troche szersze spojrzenie na swiat :D

Z tym zjebem to sa Twoje slowa Chore?? To nie jest chore... Chore to sa chinskie okulary bez szkiel, cale z drewna , ni to ladne, ni modne, ni drogie, a sprzedalo sie w miliardach egzemplarzy na swiecie i nie jeden juz do roboty nie chodzi bo swoje zarobil na nich.Troche szersze spojrzenie na swiat

Ech... nieważne, teraz będę łapany za słowa. Szersze spojrzenie? Zresztą o czym my mówimy. Każdy ma swoje zdanie ale łączenie świata wirtualnego z światem realnym pozostanie dla mnie chore, ale ty tego nie zrozumiesz.

@Up to poczytaj o "Transfer umysłu" na 2050r to popełnisz chyba samobójstwo : P

Propsy od Drejkena

Ech... nieważne, teraz będę łapany za słowa. Szersze spojrzenie? Zresztą o czym my mówimy. Każdy ma swoje zdanie ale łączenie świata wirtualnego z światem realnym pozostanie dla mnie chore, ale ty tego nie zrozumiesz.

Cieszymy się, że to jest Twoja opinia. Wydałeś ją, pokazałeś światu i udowodniłeś, że masz inne zdanie. Szanuję to, ale powtarzanie w kółko "to jest chore" nic nie zmieni ;> Pomysł fajny, oryginalny (wg mnie) i fajnie, że wkrótce będzie można stworzyć mojej postaci "fejsa" xd

Wybacz ale nie potrafię tego inaczej nazwać. I nie, nie zamierzam nic zmieniać mam swój świat, na który składają sie realne rzeczy, a świat wirtualny traktuję jedynie jako zabawę, rozrywkę czy odpoczynek.

@UP
Chyba już wszyscy zrozumieli, że masz ten projekt za głupi i chory. Po co ciągle to powtarzasz i tłumaczysz się, że to twoje zdanie(tak, zauważyłem że to Twoje zdanie). Będziesz powtarzać to jak mantrę póki nie stanie się prawdą fakt, że NORMALNE jest nie tworzenie takiego profilu i wtedy przybijesz sobie piątkę z odbiciem w lustrze mówiąc, że wygrałeś "normalność"?

Daj odpocząć swojej fobii dot. "ludzi bez życia realnego". Każdy lubi się bawić inaczej, tak jak są ludzie którzy serdecznie i z całego serca nienawidzą gejów ("jak chłop może z chłopem"...) A są i tacy którzy tego nie rozumieją i nie chcą zrozumieć i nie chcą mieć nic wspólnego z tą "frakcją" - ale nie obnoszą się z tym wmawiając dookoła, że to chore, niemoralne i będą palić się w piekle.

"Żyj i daj żyć"... Nie musisz dawać szansy takiemu przedsięwzięciu ale nie ucinaj skrzydeł nikomu kto chce się za to zabrać. A pomysł może wypalić, może nie z segmentu "społecznościowego" lecz jako jakiś "panteon sław". Gablotka na "osiągnięcia" - jak na puchary i medale sportowe, coś na znak retrospekcji może nawet dla przyszłych pokoleń? Z serii "w to się grało"? Tematyczne eventy byłyby bardziej dostępne - ludzie zobligowani w kręgu jednej strony mają łatwiej spróbować "wyzwać" inną społeczność gry w jakimś zadaniu (np. Screenshot z jak największą ilością osób, największe pvp, najsilniejsi przeciwnicy z którymi starła się jakaś grupa...) Możnaby wymieniać i wymieniać, Gildii role play nie brakuje. Ludzi którzy chcą przyciągnąć większe grono ludzi pod swoje skrzydełka. Bo to mało ludzi reklamuje swoje gildie/clany/wspólnoty na tym forum i na innych? Świetna perspektywa dla ludzi chcący mieć swój kawałek "ziemii" w internecie bez potrzeby tworzenia strony, wykupowania domeny... Tak, Fejsbuk dla graczy, o grach.... Zresztą to też nie jest jakieś tabu czy coś nadzwyczajnego... Na samym fejsbuku jest wiele fanpage'y, kont fikcyjnych a i ludzi "realnych" nie brakuje którzy chwalą się swoimi postaciami/osiągnięciami na samym fejsbuku.

Jestem ciekaw jak to wyjdzie i trzymam kciuki. (Autorze, możesz spróbować nawiązać kontakt ze znanym YouTuberem "rojov13". Prowadzi program wspierania młodych twórców gier, może byłby zainteresowany i jakoś wspomógł projekt takiego przedsięwzięcia w ramach projektu "TARCZA")
Pozdrawiam. :)

Widzę, że się nie zrozumiemy ale ok. Śmieszy mnie tylko to, że wszystko jest w dzisiejszych czasach sprowadzane do miana fobii. Obiecuję, że już nie wypowiem się w tym temacie ale pod warunkiem, że nikt już nie napisze w nim posta zwróconego do mnie (gdyby nastąpiło to wcześniej to mój udział w tym temacie zakończyłby się na jednym poście), myślę że tak będzie uczciwie. Mimo wszystko życzę powodzenia w rozwoju projektu.

spoko nie mam nic przeciwko ale nie mozecie korzystać z naszej klasy? z tego co wiem tam sie zrobiła wylegarnia różnych pbfów i fanowskich profili (darmowa stabilna baza danych) a szkoda zasmiecac fejsbuka zeby sie kazdemu na tablicy cos wyswietlało

On nie chcę tego robić na facebooku, tylko całkiem odrębny portal, coś ala facebook. Tylko, że dla postaci z gier.

Troszkę później jak obiecałem, ale ankieta została wypełniona i fanpage polubiony.

Pozdrawiam i powodzenia

Mi się pomysł nawet podoba - pytanie tylko czy to będzie dla większości/wszystkich/wybranych MMORPG na rynku?

Mi się pomysł nawet podoba - pytanie tylko czy to będzie dla większości/wszystkich/wybranych MMORPG na rynku?

Dzięki za wsparcie!

Co do Twojego pytania - Musimy zacząć od jednej gry MMORPG. Kiedy będziemy się rozwijać będziemy dodawać kolejne.

Dlaczego tak, a nie inaczej? Ponieważ jeżeli zaczniemy z możliwością tworzenia postaci z jednej gry będziemy mogli to bardziej dopracować. Z czasem będziemy dodawać kolejne gry do naszego zakresu. Takim sposobem każda gra będzie dobrze zsynchronizowana z naszym serwisem. Jeżeli dodalibyśmy wszystkie od razu to mogłoby wystąpić wiele błędów.

Przy okazji mamy do Ciebie pytanie. Jak myślisz od jakiej gry warto zacząć? Mamy parę gier na oku ale zależy nam na opiniach użytkowników :)

=======================================================================================================================

Jeżeli podoba się taki pomysł, to możesz wspomóc nas:

- lajkując nasz facebookowy fanpage - https://www.facebook.com/startupifgard

- zapisując się do testów na stronie - http://ifgardpl.launchrock.com/

- wypełniając krótką ankietę - http://bit.ly/1IUpRNA

Przysyłaj także wszelkie rady, sugestie i opinie o Ifgardzie na krystian@gontarek.pl

On nie chcę tego robić na facebooku, tylko całkiem odrębny portal, coś ala facebook. Tylko, że dla postaci z gier.Troszkę później jak obiecałem, ale ankieta została wypełniona i fanpage polubiony.Pozdrawiam i powodzenia

Dziękujemy! :)

@UPChyba już wszyscy zrozumieli, że masz ten projekt za głupi i chory. Po co ciągle to powtarzasz i tłumaczysz się, że to twoje zdanie(tak, zauważyłem że to Twoje zdanie). Będziesz powtarzać to jak mantrę póki nie stanie się prawdą fakt, że NORMALNE jest nie tworzenie takiego profilu i wtedy przybijesz sobie piątkę z odbiciem w lustrze mówiąc, że wygrałeś "normalność"?Daj odpocząć swojej fobii dot. "ludzi bez życia realnego". Każdy lubi się bawić inaczej, tak jak są ludzie którzy serdecznie i z całego serca nienawidzą gejów ("jak chłop może z chłopem"...) A są i tacy którzy tego nie rozumieją i nie chcą zrozumieć i nie chcą mieć nic wspólnego z tą "frakcją" - ale nie obnoszą się z tym wmawiając dookoła, że to chore, niemoralne i będą palić się w piekle. "Żyj i daj żyć"... Nie musisz dawać szansy takiemu przedsięwzięciu ale nie ucinaj skrzydeł nikomu kto chce się za to zabrać. A pomysł może wypalić, może nie z segmentu "społecznościowego" lecz jako jakiś "panteon sław". Gablotka na "osiągnięcia" - jak na puchary i medale sportowe, coś na znak retrospekcji może nawet dla przyszłych pokoleń? Z serii "w to się grało"? Tematyczne eventy byłyby bardziej dostępne - ludzie zobligowani w kręgu jednej strony mają łatwiej spróbować "wyzwać" inną społeczność gry w jakimś zadaniu (np. Screenshot z jak największą ilością osób, największe pvp, najsilniejsi przeciwnicy z którymi starła się jakaś grupa...) Możnaby wymieniać i wymieniać, Gildii role play nie brakuje. Ludzi którzy chcą przyciągnąć większe grono ludzi pod swoje skrzydełka. Bo to mało ludzi reklamuje swoje gildie/clany/wspólnoty na tym forum i na innych? Świetna perspektywa dla ludzi chcący mieć swój kawałek "ziemii" w internecie bez potrzeby tworzenia strony, wykupowania domeny... Tak, Fejsbuk dla graczy, o grach.... Zresztą to też nie jest jakieś tabu czy coś nadzwyczajnego... Na samym fejsbuku jest wiele fanpage'y, kont fikcyjnych a i ludzi "realnych" nie brakuje którzy chwalą się swoimi postaciami/osiągnięciami na samym fejsbuku. Jestem ciekaw jak to wyjdzie i trzymam kciuki. (Autorze, możesz spróbować nawiązać kontakt ze znanym YouTuberem "rojov13". Prowadzi program wspierania młodych twórców gier, może byłby zainteresowany i jakoś wspomógł projekt takiego przedsięwzięcia w ramach projektu "TARCZA")Pozdrawiam.

Dzięki za radę. Rojo jest na naszej liście ludzi, do których trzeba dotrzeć :)

=======================================================================================================================

Jeżeli podoba się taki pomysł, to możesz wspomóc nas:

- lajkując nasz facebookowy fanpage - https://www.facebook.com/startupifgard

- zapisując się do testów na stronie - http://ifgardpl.launchrock.com/

- wypełniając krótką ankietę - http://bit.ly/1IUpRNA

Przysyłaj także wszelkie rady, sugestie i opinie o Ifgardzie na krystian@gontarek.pl