Faceit - pytanie

Witam

dziś postanowiłem rozpocząć grę na faceit i mam takie pytanie

podczas pierwszej gry na nuke wygrywaliśmy 6:0 i nagle wszyscy zaczeli wychodzić z gry tak że zostałęm sam i grałem 1 vs 2 . Skończyła się pierwsza połowa meczu i nie zmieniło druzyn więc wyszliśmy . Chciałbym zapytać co mogło się stać ?

i 2gie pytanie te fioletowy pkt (F) za które można kupować skiny to tylko dostaje się je za turnieje czy za zwykle gry też można zdobyć ?

edit@

jeszcze jedno pytanie

czy jest jakiś komunikator do faceita ? Bo podczas gry nie wiem czy trafiłem akurat na ludzi którzy nie używają micro czy co ale była totalna cisza 0 odzewy przez micro zarówno przed rozpoczęciem gry ( dzie można rozmawiać między teamami tt z ct ) jak i podczas rozgrywki

Witamdziś postanowiłem rozpocząć grę na faceit i mam takie pytaniepodczas pierwszej gry na nuke wygrywaliśmy 6:0 i nagle wszyscy zaczeli wychodzić z gry tak że zostałęm sam i grałem 1 vs 2 . Skończyła się pierwsza połowa meczu i nie zmieniło druzyn więc wyszliśmy . Chciałbym zapytać co mogło się stać ?i 2gie pytanie te fioletowy pkt (F) za które można kupować skiny to tylko dostaje się je za turnieje czy za zwykle gry też można zdobyć ?edit@jeszcze jedno pytanieczy jest jakiś komunikator do faceita ? Bo podczas gry nie wiem czy trafiłem akurat na ludzi którzy nie używają micro czy co ale była totalna cisza 0 odzewy przez micro zarówno przed rozpoczęciem gry ( dzie można rozmawiać między teamami tt z ct ) jak i podczas rozgrywki

komunikator ten sam co w cs:go przeciez to ta sama gra...

Być może gdzieś się pojawił komunikat "match has been stoped", który oznacza, że po prostu mecz został zatrzymany, bo coś tam.

Punkty dostaje się za normalne mecze, ale trzeba mieć wykupione premium. ;)

komunikatu żadnego nie było tylko nazwa gracza - disconected

jako że nigdzie nie znalazłem odpowiedzi to jeszcze zapytam . Gdy ma sie premium to ile tych pkt się dostaje za normalne mecze ? ( obojętnie czy wygrana czy przegrana je się dostaje czy tylko za wygrana ? )

Z tego co wiem, to za wygraną ileśtam zdobywasz, a za przegraną tracisz :P

Witam

dziś postanowiłem rozpocząć grę na faceit i mam takie pytanie

podczas pierwszej gry na nuke wygrywaliśmy 6:0 i nagle wszyscy zaczeli wychodzić z gry tak że zostałęm sam i grałem 1 vs 2 . Skończyła się pierwsza połowa meczu i nie zmieniło druzyn więc wyszliśmy . Chciałbym zapytać co mogło się stać ?

i 2gie pytanie te fioletowy pkt (F) za które można kupować skiny to tylko dostaje się je za turnieje czy za zwykle gry też można zdobyć ?

edit@

jeszcze jedno pytanie

czy jest jakiś komunikator do faceita ? Bo podczas gry nie wiem czy trafiłem akurat na ludzi którzy nie używają micro czy co ale była totalna cisza 0 odzewy przez micro zarówno przed rozpoczęciem gry ( dzie można rozmawiać między teamami tt z ct ) jak i podczas rozgrywki