Facet w Kuchni!

Jak wiadomo nie samymi grami człowiek żyje, dlatego pragnę was zaprosić do odwiedzenia mojego drugiego kanału YT na którym nie gram, tylko gotuję !


Zgłodniałeś ? Zapraszam !!!


Facet w Kuchni
#1 Sos czosnkowy !



Smacznego !

#2 Zapiekanka Kebab !


Smacznego !

#3 Makaron tagliatelle z kurczakiem i pesto !


Smacznego !

bardzo dobry kanał, mało facetów gotuje a wiadomo że jesteśmy lepszymi kucharzami od kobiet :) sam uwielbiam gotować

twój Makaron tagliatelle z kurczakiem i pesto.. wygląda bardzo dobrze sam robiłem coś w podobnie ostatnio lecz zastosowałem kolorowy makaron świderki i zrobiłem sam sos od podstaw lekko kremowy i biały

i też bardzo ładnie się komponowało i smakowało. czemu o tym pisze? spróbuj zastosować też ten makaron. świderki bardzo są delikatne i dzięki małym rozmiarom doskonale się je połyka i nie męczą tak buzi przy jedzeniu :)

Propsuje, bardzo fajnie się ogląda... Napisałbym więcej, ale... Aż zgłodniałem! :)

Sos czosnkowy to mi wychodzi kuźwa najlepszy. Zawsze jak jakaś impreza rodzinna/znajomych jest to wszyscy walą do mnie "zrób sosa!" Ostatnio trochę eksperymentowałem i zamiast zwykłego czosnku dałem czosnek niedźwiedzi. Nosz pyte lizać takie dobre :D

Dzięki za wasze odpowiedzi :) Dziś powinien wjechać kolejny filmik !

Pozdrawiam

Jak wiadomo nie samymi grami człowiek żyje, dlatego pragnę was zaprosić do odwiedzenia mojego drugiego kanału YT na którym nie gram, tylko gotuję !


Zgłodniałeś ? Zapraszam !!!


Facet w Kuchni
#1 Sos czosnkowy !



Smacznego !