Fajne mmo za darmo albo takie na luzie PL

Siemka szukam jakieś zabawnej takiej co daje sporo frajdy, luźnej mmo może być darmowa lub płatna za niewielką sume lub przeglądarkowa. Jedyny wymóg to żeby był tam język polski bym mógł sobie grać na spokojnie bo mój język angielski nie zachwyca mnie i mnie po prostu to męczy, dziękuję.

Ciężko po polsku, tak się zastanawiam i nic do głowy nie wpada. Chyba prościej by było się angielskiego nauczyć. Opcjonalnie do ESO możesz sobie ściągnąć spolszczenie, ale to stary content głównie spolszczony.

1lajk

wowpopolsku.pl

Możesz spróbować Albion Online

2lajki

wiem ze royal quest jest popolsku ale bez wydania kasy na premium nie warto grac

Hej może nie najlepsze mmo jakie wyszło ale opierające się na mocnym grindzie to Broken Ranks gra cały czas rozwijana chcesz mogę Ci o niej trochę opowiedzieć gdyż sam gram w brokena już ponad rok

New World jest PL ale trzeba kupić więc nie jest to w temacie “darmo”
Metin2 jest darmowy ale P2W

Orna GPS, na smarta ( rpg dobrze rozbudowane i jest pl sporo tez pl gra i dalej rozwijają dla casuali).

Warframe (darmowe), masz po PL (jedynie dialogi po ANG, ale napisy z nich masz tłumaczone na PL, a cała reszta jest po PL).
The First Descendant (darmowe) i podobnie jak wyżej. Oba są to grindowniki, przy czym Warframe wydaje mi się o wiele bardziej lajtowe, ale to może dla tego, że gram już chyba z 10lat.
Palworld jest luźną grą i to bardzo, ale chyba nie po pl, jednak aż tak nic cię nie ciśnie by na spokojnie sobie coś przetłumaczyć.
Aha i tak dla info, może i nie tylko dla ciebie, i nie jest to odkryciem ale masz w komóce funkcję od googla tłumaczenie po przez najechanie kamerą na dany fragment. Ja perfecto też z angielskim nie jestem, jak nie pamiętam słowa to tak robię :slight_smile:

Jak lubisz budować fabryki masz Satisfactory (pl).
Jest też gra mega LAJTOWA i nieraz mega ZABAWNA BIOMUTANT po PL z ładną oprawą graficzną (chociaż wydaje mi się że gra bardziej skierowana do młodszych odbiorców)