Fajny awatar na steam

Nie znam tu nikogo i nie wiem czy Baal w innych tematach odwalał maniany ale tutaj zupełnie nie rozumiem tej napinki, nie wiem w jakim świecie żyjecie ale za wykonaną pracę się płaci. Sam zrobił bym taki avatarek za darmo, ale komus znajomemu, obcemu by mi się zwyczajnie nie chciało chyba że rzucił by choćby symbolicznie na piwo. Sam prowadzę własny interes i dobrze o tym wiem ze na byciu Matką Teresą nigdy się nic nie zyska, co najwyżej wdzięczność i uśmiech, ale to nas ani naszych dzieci nie nakarmi. Dodam jeszcze że najbardziej przeciwni płaceniu za takie rzeczy są biedaki które nigdy do niczego nie dojdą, na nic ich nie stać więc są wściekli że trzeba płacić a wiadomo woleli by za darmo wszystko miec.

W tym temacie idzie rozpoznać stopien dojrzałości wypowiadających się osób.

Ktoś kto jest dojrzały i doświadczony nie widzi w tym nic dziwnego że ktoś oczekuje pieniędzy za usługę natomiast dziecko przyzwyczajone do tego że wszystko ma za darmo np od rodziców tego nie zrozumie, proste jak drut. Pozdrawiam ;)

Tak płaci się za pracę, ale całe gów** za godzinę roznoszenia ulotek albo niecałe 9 zł na wykładanie towaru czy pare stówek za skrypt w php, a nie za 10 minut pracy w Gimpie czyt. Napis + pare efektów.

Oczyściłam ten syf. Proszę trzymać się prośby autora tematu, bez zbędnych kłótni.

Witam chciałbym żeby ktoś zrobił mi fajnego awatara z nazwa HaxioR !

Kolor tlą jakiś oryginalny czarny na tym jakaś twarz albo wzór jaki tam sobie wymyślicie.Kolor nazwy HaxioR ! najlepiej niebieski ;)

Awatar ma być na Steama.

Teraz lepiej ?