Fajny awatar na steam

Witam chciałbym żeby ktoś zrobił mi fajnego awatara z nazwa HaxioR !

Kolor tlą jakiś oryginalny czarny na tym jakaś twarz albo wzór jaki tam sobie wymyślicie.Kolor nazwy HaxioR ! najlepiej niebieski ;)

Awatar ma być na Steama.

Teraz lepiej ?

Witam chciałbym żeby ktoś zrobił mi fajnego awatara z nazwa HaxioR ! będę bardzo wdzięczny.

Ja Ci mogę zrobić - napisz ile masz na to przeznaczone kasy.

@Baal; zawsze gdy chodzi o jakąś pracę, to patrzysz tylko, żeby czerpać z tego korzyści...

To jest smutne, że liczy się tylko pieniądz, a zwykłe 'dziękuje' za 20min pracy pozbawionej jakiegokolwiek wysiłku, nie wystarcza.

Co do tematu. Chętnie wykonam dla Ciebie avatar :)

Szkoda ze nie ma opcji "dislike"... Ahh Baal.

A jaki to ma byc motyw przewodzacy? Anime? Gry?

vq7Wdj9.jpg

Co sie czepiacie? chce fajny avatar to co to za problem zaplacic 20 zl a miec taki ktorego w internecie nie znajdziesz na wlasny uzytek?

Jak opiszesz kolorystykę, tematykę w jakiej ma być utrzymany ten avatar, to mogę się pobawić.

20zł za avatar 180x180 boże gdzie tacy ludzie żyją.. chyba sosnowiec. Kilka poradników w gimpie i trochę zabawy aby zarabiać na robieniu avatarów. Zarabiać to możecie ale na robieniu całej szaty graficznej na umowę na zlecenie na jakąś stronę a nie za avatarki na stream.

Oczywiście połowa użytkowników albo robi sobie jaja, albo chce wynagrodzenia w postaci pieniężnej, ale nie ma co zwracać na takich uwagi bo ci ludzie to totalny przegry życiowy i chcą się dowartościować w internecie. Doskonałym przykładem jest tego użytkownik @Baal który do każdego tematu musi wrzucić swoje 3 grosze a jego motto to zazwyczaj "nie znam się to się wypowiem".

Pewnie zaraz rozpocznie się tzw "gównoburza" ale co tam...

PS:Czy dostanę warna czy nie musiałem to napisać bo takich ludzi powinno banować się z miejsca...

@G3ryon....

Na grafice się nie znam, co? Padłem.

@Cicuta - skoro ta praca pozbawiona jest jakiegokolwiek wysiłku to dlaczego sam jej nie wykonasz? Tym stwierdzeniem ukazujesz swoją ignorancję i obrażasz miliony grafików na całym świecie.

W końcu do wszystkich oburzonych. Jak już wyfruniecie spod skrzydeł mamusi i będziecie musieli sami się utrzymać to zmienicie myślenie. Będziecie wtedy pytali o zapłatę za usługę z automatu bo UWAGA świat kręci się wokół pieniędzy czy tego chcecie czy nie.

Kolejny argument pozbawiony najmniejszego sensu, ale czego się spodziewać po człowieku który uważa się za znawce wszystkiego. W każdym temacie w którym się wypowiadasz zawsze uważasz że wiesz wszystko najlepiej, ale muszę cie zmartwić, tak się składa że nic nie wiesz. Skoro tak bardzo słabo u ciebie z pieniedzmi, to naprawdę, albo musisz być studentem który jest kompletnie nie zaradny albo coś kiepsko kumasz i nawet do łopaty cie nie chcą...

Proponuje zakonczyc konwersacje bo warny sie posypia. Skoro nie ma chetnych na darmowe prace reczne to po co sie dalej wypowiadac?

PS. Baal wypowiedziami przypomina zbanowanego GorkyFactory który tez byl z Wroclove ^^ Ale to takie odczucie.

Są programy do robienia avatarów itp. wpisuje się jakis tekst i samo generuje fajną, unikatową grafikę, nie wiem jak się nazywa ale jak poszukasz to znajdziesz.

Kolejny argument pozbawiony najmniejszego sensu, ale czego się spodziewać po człowieku który uważa się za znawce wszystkiego. W każdym temacie w którym się wypowiadasz zawsze uważasz że wiesz wszystko najlepiej, ale muszę cie zmartwić, tak się składa że nic nie wiesz. Skoro tak bardzo słabo u ciebie z pieniedzmi, to naprawdę, albo musisz być studentem który jest kompletnie nie zaradny albo coś kiepsko kumasz i nawet do łopaty cie nie chcą...

Ale o czym ty piszesz? Na czym ja niby się znam najlepiej? Myślałem, ze to forum. Widocznie jestem za bardzo inteligentny, że osoby twojego pokroju uważają mnie za jakiegoś mądralę - tak to można odebrać. Spytałem się kulturalnie kolegi o ccenę top od razu hejt. Takie są zasady w normalnym świecie. Nie wiem dlaczego mnie obrażasz bo jestem zaradny i nie bawię się w wolontariat. Zarabiam bardzo dobrze, czy to znaczy że jeśli chcę zarobić więcej to postępuję żle? I że jestem smutnym człowiekiem?

WesolyKmiotek, odniosłem dokładnie takie samo wrażenie, że to Gorky na drugim koncie, też wykazywał się takim buractwem.

Swoją drogą nie potrafię tworzyć takich grafik, ALE w 95% awatarów te grafiki to prostu wklejone zdjęcie, które jest wzięte z internetu, swoją drogą, które ma pewnie prawa autorskie, które łamiecie, po czym wklejony napis. No chyba, że nasz kolega Baal, potrafi rysować mangę albo malować obrazy, po czym wklei na to napis. :)

Takie coś można potraktować jako miły gest na święta wielkanocne, a nie jako próbę zarobku.

Pozdrawiam.

Widocznie wszyscy są mojego pokroju skoro zgadzają się ze mną że jesteś zwykłym burakiem pozbawionym choć odrobiny skromności. Jeszcze nie widziałem by ktoś na forum brał prawdziwe pieniądze za tworzenie avatarów...

Skoro zarabiasz dobrze to na cholere chcesz jeszcze wyłudzić od kogoś pieniądze za prosty avatar? Jak widzę twoje prostacstwo i buracstwo nie zna granic.

Spójrz lepiej na swoje poprzednie posty bo jeden wyklucza drugi. Piszesz bez sensu i w dodatku wychodzisz na hipokryte...

@Ksarou

Każdy ma dość buractwa Baala i faktycznie, wcale bym się nie zdziwił, gdyby to był GorkyFactory.

Druga sprawa, uwierz, że nie każdy avatar/sygnaturka to tylko wklejone zdjęcie i dodany napis, czasem nie widać tego na pierwszy rzut oka, ale w wielu przypadkach to też długi czas dobierania efektów/renderów i innych tego typu bajerów, w dodatku nie ma czegoś takiego jak prawa autorskie na grafikę samą w sobie. Jeżeli powiedzmy biorę sobie render jakiejś postaci z gry/anime/czegokolwiek i używam go do stworzenia sobie avatara/sygnaturki itp. to nie łamię żadnych praw autorskich ani niczego takiego. Jedyny przypadek, w którym faktycznie robiłbym to nielegalnie, to jakbym używał tych renderów, żeby tworzyć grafiki, które następnie bym SPRZEDAWAŁ za pieniądze.

@Baal

Jesteś żałosnym pseudo-intelektualistą, który chce zabłysnąć, jeżeli chcesz zarobić to znajdź pracę. Ewentualnie zajmij się robieniem grafik zawodowo (jeżeli faktycznie tak się na nich znasz). Udajesz dorosłego, poważnego człowieka, który wyprowadził się od mamusi (jak sam stwierdził), a czerpiesz dumę z bycia "Hejterem" jak mówią: Twoja sygnaturka, zachowanie i posty. Dorosły z mentalnością rozpieszczonego bachora uwielbiającego prowokacje i popisy.

Btw. "Widocznie jestem za bardzo inteligentny, że osoby twojego pokroju uważają mnie za jakiegoś mądralę" - "Jestem za bardzo inteligentny, że osoby twojego pokroju" - Po tym zdaniu nikt już chyba nie będzie uważał Cię za jakiegokolwiek "mądrale", język polski taki trudny. ^^'

@HaxioR

Jak już pewnie zauważyłeś, na tym forum pisząc takie "głupkowate" posty, sam prowokujesz ludzi do pisania o Tobie złych rzeczy/robienia sobie jaj. Następnym razem sprecyzuj prośbę, albo poproś kogoś osobiście, wystarczy rozejrzeć się za działem fanart, znaleźć kogoś, kogo prace Ci się podobają i go poprosić. Nikt nie wie co w Twoim mniemaniu oznacza "Fajny Awatar", więc dawaj jakieś szczegóły to może ktoś Ci coś zrobi, jaki napis, co ma w ogóle być na tym awatarze, kolorystyka, cokolwiek...

Z braku jakichkolwiek szczegółów pokombinowałem z jakimiś losowymi rzeczami, nie wyszło nic specjalnego, ale lepsze to niż nic:

ad5e4a61fe.png

@G3ryon....Na grafice się nie znam, co? Padłem.@Cicuta - skoro ta praca pozbawiona jest jakiegokolwiek wysiłku to dlaczego sam jej nie wykonasz? Tym stwierdzeniem ukazujesz swoją ignorancję i obrażasz miliony grafików na całym świecie.W końcu do wszystkich oburzonych. Jak już wyfruniecie spod skrzydeł mamusi i będziecie musieli sami się utrzymać to zmienicie myślenie. Będziecie wtedy pytali o zapłatę za usługę z automatu bo UWAGA świat kręci się wokół pieniędzy czy tego chcecie czy nie.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Wyraźnie napisałem, że podejmę się tej pracy, już nawet wysłałem pw. do HaxioR'a z zapytaniem o szczegóły, jak wyobraża sobie swój awatar.

Anyway, czekam na odpowiedź :)

96486329568875133882.png

Na grafice to ja się mało znam ale masz w Gimpie :D

EDIT.

Mam nadzieję, że polecą warny za offtop jak to bywa w innych tematach..

No dobrze Panowie:) skoro już nawyzywaliście mnie od najgorszych to odsuwam się w cień. Mam tylko cichą nadzieję, że owy temat posłuży innym jako przykład polskiej mentalności. Zero rzeczowych argumentów - wszędzie najazdy na innych i bulwersy. Ja obrazić nikogo nie zamierzałem bo nie daje mi to żadnej satysfakcji. W tym miejscu brak jakiejkolwiek rzeczowej dyskusji. Zadałem pytanie o cenę a kolega poniżej zaoferował, że zrobi to za darmo. Na tym temat powinien się zakończyć. Dalej to już popis dojrzałości emocjonalnej. Mam czasem wrażenie, że gdyby nie warny, na moją głowę posypały się bluzgi jakich nawet nie słyszałem :)

Tak więc przepraszam, że śmiałem wyjść poza szereg.